Teraz jest 29 cze 2017, o 10:06

Nowości Nowości w Ezoteryka

Mapa działu Ezoteryka » Dział : Ezoteryka


Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

Witam serdecznie

Od wielu lat zajmuję się rozwojem duchowym, piszę książki i artykuły. Rozwijam mądrość i wgląd w naturę rzeczy. Doradzam, pomagam i wspieram.

Zapraszam na analizy czakr, rozwoju świadomości, sesje regresywne podczas których docieramy do przyczyn problemu, aby je usunąć i uwolnić towarzyszące im emocje. Pomagam również uzdrowić jakieś relacje czy zmienić niekorzystne tendencje. Czasami podczas pracy z daną osobą wykonuję różne procesy duchowe i energetyczne, ...
Czytaj więcej : Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:) | Wyświetlone : 2016 | Odpowiedzi : 1


W grudniu za 5 zł książka "Poradnik szczęśliwego człowieka"

Witam serdecznie

Przez cały grudzień 2013 będzie obowiązywała promocyjna cena 5 zł za książkę "Poradnik szczęśliwego człowieka", która zawiera wiele cennych porad dla każdego, jak uczynić swoje życie jeszcze bardziej ciekawym, pięknym, spełnionym, szczęśliwym, bogatym i radosnym.
Zafunduj sobie lub sprezentuj swoim bliskim, kolegom lub przyjaciołom.
Przekaż tę informację również innym. Niech ten świat będzie coraz bardziej szczęśliwy:)
To świetny prezent na święta lub inne okazje.
Książka do nabycia tutaj:
Czytaj więcej : W grudniu za 5 zł książka "Poradnik szczęśliwego człowieka" | Wyświetlone : 985 | Odpowiedzi : 3


Święta geometria.Czytaj więcej : Święta geometria. | Wyświetlone : 665 | Odpowiedzi : 0
Zen

Zen jest systemem medytacyjnym nawiązującym do doświadczenia medytacyjnego historycznego Buddy, który w trakcie 49 dniowej medytacji pod drzewem Bodhi przekroczył wszelkie uwarunkowania i przebudził się do swojej pierwotnej natury stając się Buddą. Jest przekazem umysłu Buddy trwającym nieprzerwanie do czasów współczesnych. Budda przekazał swoje najgłębsze doświadczenie swojemu uczniowi Mahakaśjapie, od którego w nieprzerwanej linii z mistrza na ucznia pieczęć umysłu przekazywana jest do dziś. Około 520 r. naszej ery Bodhidharma - 28 patriarcha przybył do ...
Czytaj więcej : Zen | Wyświetlone : 783 | Odpowiedzi : 0


Re: SEKRETY KABAŁY

Abraham Abulafia - imię jednego z potępionych przez Kościół kabalistów, zwolennika tajemnej nauki żydowskiej, która narodziła się w XII wieku w zachodniej Prowansji, by przez Hiszpanię dotrzeć do Italii i przysporzyć Kościołowi wielkich szkód. Abulafia był również najprawdopodobniej w posiadaniu pradawnej wiedzy hermetycznej, starszej, od najstarszej, znanej nam historii Egiptu. Pod silnym wpływem jego nauk był sam Michał Anioł Buonarotti, twórca przepięknych fresków w Kaplicy Sykstyńskiej.

Księga Znaku z ulicy Wzgórze - Artur Pałyga ...
Czytaj więcej : Re: SEKRETY KABAŁY | Wyświetlone : 5001 | Odpowiedzi : 11


Czakramy w Ciele

Niezwykłe miejsca w ciele człowieka, które, według m.in. hinduizmu oraz buddyzmu, a także ludzi zajmujących się magią, są przepełnione energią. Nie tylko magazynują, ale i odbierają oraz promieniują życiową siłą.

Siedem czakramów głównych
Chociaż w ciele ludzkim ma się znajdować kilkadziesiąt tysięcy czakramów, tych najważniejszych jest siedem. Rozmieszczone po obu stronach kręgosłupa są swoistymi bramami energii. Przetwarzają całą energię, która znajduje się w ciele człowieka, przyjmują ją i rozprowadzają na cały organizm. To od nich ...
Czytaj więcej : Czakramy w Ciele | Wyświetlone : 4583 | Odpowiedzi : 5


Huna

Czym jest Huna?
Huna to starożytny system wiedzy psychologicznej i socjologicznej obejmujący wyjątkowo skuteczne praktyki poznania pozazmysłowego, uzdrawiania, czy kreacji. Huna to też styl życia oparty na powszechnej życzliwości i miłości, na doskonałej harmonii. Samo słowo Huna oznacza “opowieść”. Kiedy jednak jest użyte w formie huna huna, wówczas “ci, którzy mają uszy do słuchania”, wiedzą, że opowieść zaczyna przybierać głębsze – ukryte znaczenie.

Huna zadziwiająco sprawdza się w naszej rzeczywistości. Nowoczesna psychologia zamiast obalać jej ...
Czytaj więcej : Huna | Wyświetlone : 790 | Odpowiedzi : 0


Fioletowy Płomień

GWIEZDNI POSŁAŃCY
Okazuje się, że to co się dzieje obecnie na Ziemi, ma znaczenie na wagę życia lub śmierci dla wielu gwiezdnych układów. Przesłania, które napływają do nas z Plejad pochodzą z przyszłości, gdyż dla Plejadian teraźniejsza Ziemia jest ich przeszłością, która rozwinęła się w niepomyślny sposób. Posłannicy z Plejad oraz z wielu innych światów przybywają na Ziemię po to, żeby tą niekorzystną wersję rzeczywistości zmienić.
Gwiezdni posłańcy przybywają w jedyny skuteczny sposób. Rodzą się ...
Czytaj więcej : Fioletowy Płomień | Wyświetlone : 1273 | Odpowiedzi : 0


Czym jest ezoteryka?

Ezoteryka propaguje inne postrzeganie rzeczywistości, rozwój duchowy, porusza tematy nieudowodnione lub odrzucane przez naukę. Jej treści są na ogół otoczone atmosferą tajemnicy, starożytnych przekazów, guru o nadnaturalnych mocach, itp., a nie są w żaden sposób potwierdzane, są odczuwalne jedynie w sposób pozazmysłowy.

Nie da się w jednym zdaniu określić, czego nauczają wszystkie grupy czy szkoły ezoteryczne, ponieważ jest ich zbyt dużo, a ich poglądy często nawet sprzeczne. Warto spojrzeć na niektóre z nich, myślę że ...
Czytaj więcej : Czym jest ezoteryka? | Wyświetlone : 2180 | Odpowiedzi : 0


Prawa uniwersalne

Człowiek jest biologiczno-duchowym wehikułem, gdzie ciało pełni rolę biologicznego sygnalizatora jego duchowych problemów, a właściwe rozwiązywanie problemów zdrowotnychi ich duchowych przesłań służy dostrajaniu tego wehikułu (zwłaszcza części duchowej) do UNIWERSALNYCH PRAW ŻYCIA, które są PRAWAMI PRZESTRZENI. Prawa te ludzkość musi poznać, obowiązują one, bowiem całą kosmiczną społeczność – jakkolwiek ją rozumiemy.

Zgodnie z funkcjonującym w znanym nam Kosmosie „prawem pary” istnieją dwa – wzajemnie się uzupełniające – zestawy praw uniwersalnych (Pra-Cech, Pra-Zasad) mających dla człowieka ...
Czytaj więcej : Prawa uniwersalne | Wyświetlone : 2635 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 2813 • Liczba wątków: 1518 • Liczba użytkowników: 77