Teraz jest 29 cze 2017, o 10:03

Nowości Nowości w UFO - Inne cywilizacje

Mapa działu UFO - Inne cywilizacje » Dział : UFO - Inne cywilizacje


Tzw. Wzięcia

40 lat Sprawy Andreassonów - rozmowa z Betty Andreasson-Luca

Obrazek W 1967 roku mieszkańcy pewnego domu w South Ashburnham po obserwacji tajemniczego obiektu zapadli w dziwny stan. Przytomność jako jedyna zachowała Betty Andreasson, która ujrzała wkrótce, jak do jej domu przez zamknięte drzwi wchodzą dziwne niskie postaci, które jak się wkrótce okazało, miały zabrać ją w podróż swym pojazdem. INFRA przedstawia rozmowę z główną bohaterką tych wydarzeń.

Cieszymy się z możliwości zadania pani kilku ...
Czytaj więcej : Tzw. Wzięcia | Wyświetlone : 561 | Odpowiedzi : 0


Pozaziemskie statki kosmiczne

Omnec Onec wyjaśnia zasady działania statków UFOhttp://youtu.be/QP_-2L0Vv2M

poproszę o udostepnienie video
Czytaj więcej : Pozaziemskie statki kosmiczne | Wyświetlone : 1101 | Odpowiedzi : 1


Bałtyckie Ufo

W sierpniu zeszłego roku pojawiła się informacja, że szwedzka firma specjalizująca się w poszukiwaniu wraków statków, Ocean Explorer odkryła na dnie regularny obiekt. Szybko został on nazwany w prasie "UFO z Bałtyku". Temat został odgrzany przez stację CNN, która opublikowała materiał filmowy na temat tego dziwnego znaleziska.[/b
Cała sprawa jest dość ciekawa ,bo zainteresowała się nią marynarka wojenna kilku krajów,ale po kolei..

Kolejne informacje o dziwnym obiekcie w kształcie spodka znalezionym na dnie Bałtyku


Obrazek ...
Czytaj więcej : Bałtyckie Ufo | Wyświetlone : 2870 | Odpowiedzi : 6


Ujawnienie Prawdy

Disclosure-Ujawnienie
Projekt zwany "Ujawnienie" to grupa ludzi która od kilku lat stara się ukazać, ujawnić światu że ludzkość od lat kontaktuje się z różnymi cywilizacjami we wszechświecie. Tzw. "Rządy Cienia", czyli zbiorowisko cwaniakow na wysokich stołkach (o kim mowa bardzo dobrze wiemy) z różnych państw, od lat wciska nam kit o tym że nic nie ma. Już spokojnie od ponad 50-ciu lat moglibyśmy żyć na wspaniałej, pięknej nie zatrutej i nie poniszczonej ziemi, wszystkie technologie ...
Czytaj więcej : Ujawnienie Prawdy | Wyświetlone : 8251 | Odpowiedzi : 23


Być może życie?

Witam
Na jednym z księżyców jowisza odkryto podlodowe zbiorniki z wodą w stanie ciekłym, co stwarza możliwość powstania życia. Co prawda nie takiego jak my znamy aie być może też bardzo bujnego.
I taka nasuwa mi sie myśl-jeżeli istnieje tam życie to zapewne jest ono równie stare jak na ziemi i mogło wykształcić nawet prostą formę cywilizacji. Oczywiście takie dywagacje nie mają podstaw empirycznych ale być może istnieje.
Jak myślicie jak taka cywilizacja może wyglądać, ...
Czytaj więcej : Być może życie? | Wyświetlone : 2788 | Odpowiedzi : 9


Inwazja z kosmosu

Witam
Właśnie na kanale NATIONAL GEOGRAPHIC CHANEL zakończyła się emisja dwugodzinnego filmu pod tytułem
"INWAZJA Z KOSMOSU"
Tytuł już sam mówi co w filmie zawarto. Były to głównie wypowiedzi kilku naukowców i ekspertów z kilkunastu dziedzina naukowych. Opowiadają o scenariuszach inwazji obcych, wojny, walki i zwycięstwa nad nimi(tak tak...mamy taka szansę).Czy ktoś z Was oglądał?
Czytaj więcej : Inwazja z kosmosu | Wyświetlone : 2793 | Odpowiedzi : 11


Kręgi zbożowe - piktogramy Kręgi zbożowe - piktogramy

We Włoszech powstały zaskakująco złożone kręgi w zbożu

Obrazek

Nowe kręgi zbożowe odkryto w Poirino w północnych Włoszech. Znalezisko zostało po raz pierwszy zaobserwowane 20 czerwca 2011.Formacja przypomina duży kwiat o siedmiu płatkach i siedem gwiazda w środku. Promieniujące z pomiędzy każdej pary płatków linie pochodzą z ośmiu okręgów. Według cropcircleconnector.com, każda linia kół stanowi ciąg zer i jedynek, które kodują alfabetycznie listę zgodnie z systemem ASCII (American Standard Code Informacji Interchange).

Idąc z ...
Czytaj więcej : Kręgi zbożowe - piktogramy | Wyświetlone : 2143 | Odpowiedzi : 3


Tajemnica Góry Ossona

Co dzieje się na tej górze?

Jeden z jego kolegów, po sporządzeniu raportu na temat Góry Ossona zadzwonił do niego i oznajmił z drżeniem w głosie: - Nie będę się więcej zajmował tą górą. Żegnaj. To ostatnie słowa, jakie od niego usłyszał.

Pewnej letniej nocy w 2002 roku Grzegorz Tarczyński z Częstochowy otrzymał telefon od swojego brata. Mężczyzna, który pracował nieopodal Huty Częstochowa, w pobliżu wzniesienia nazywanego Górą Ossona, donosił mu o bardzo dziwnym zjawisku, ...
Czytaj więcej : Tajemnica Góry Ossona | Wyświetlone : 1934 | Odpowiedzi : 0


Project Blue-Beam - a Ufo

Project Blue-Beam – blisko finału... Statek-matka UFO

To wygląda na próbę generalną. Wczoraj (26 maja) w programie Hola Todos telewizji peruwiańskiej pokazano niezwykłe nagranie wielkiego statku kosmicznego, UFO… Nagranie było dokonane rzekomo za pomocą telefonu komórkowego. Materiał został podobno przekazany za darmo stacji telewizyjnej. Oczywiście jest to falsyfikat, jednak ktoś musiał w niego włożyć sporo pracy – zachodzi więc pytanie po co?
Realizatorzy projektu Blue-Beam, o którym już pisaliśmy, stopniowo przygotowują społeczeństwo na „inwazję obcych” ...
Czytaj więcej : Project Blue-Beam - a Ufo | Wyświetlone : 1229 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 2813 • Liczba wątków: 1518 • Liczba użytkowników: 77