Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

Postprzez artman » 18 maja 2014, o 05:53

Witam serdecznie

Od wielu lat zajmuję się rozwojem duchowym, piszę książki i artykuły. Rozwijam mądrość i wgląd w naturę rzeczy. Doradzam, pomagam i wspieram.

Zapraszam na analizy czakr, rozwoju świadomości, sesje regresywne podczas których docieramy do przyczyn problemu, aby je usunąć i uwolnić towarzyszące im emocje. Pomagam również uzdrowić jakieś relacje czy zmienić niekorzystne tendencje. Czasami podczas pracy z daną osobą wykonuję różne procesy duchowe i energetyczne, które podpowiada mi intuicja. Wszystko odbywa się w medytacji i z prowadzeniem przez Wyższe Ja. Moja pełna oferta jest tutaj:
Zapraszam również do poczytania artykułów oraz nabycia mojej książki "U........", która niedługo ukaże się drukiem :) Na pewno będzie to wspaniały prezent dla siebie i innych osób.

pozdrawiam i zapraszam
artman

Re: Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książk

Postprzez Blad » 27 maja 2014, o 12:54

Chciałem zwrócić uwagę,, że to nie fet miejsce na reklamy,, jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia to podziel się swoją wiedzą,, a jeżeli masz ochotę tylko reklamować swoje usługi to niestety będziemy musieli się pożegnać. My dzielimy się swoją wiedzą bezpłatnie a na miejsce na swoją reklamę trzeba sobie zapracować. Przykro mi panie kolego.
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste http://www.przyszloscwprzeszlosci.info
Blad

Powrót do Ezoteryka

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post