Ludzie w kłopotliwych miejscach - Men in Embarrassing Places

agnieszka3201
Posty: 10
Rejestracja: 07 stycznia 2013, 15:18

Ludzie w kłopotliwych miejscach - Men in Embarrassing Places

Post autor: agnieszka3201 » 16 maja 2013, 11:45

„Ludzie w kłopotliwych miejscach” Men in Embarrassing Places to książka będąca rezultatem pracy archeologa i badacza – Jonathana Graya. Autor przedstawili w niej zebrane materiały archeologiczne, na podstawie których skłania czytelnika do poważnego zastanowienia się nad historią i pochodzeniem człowieka. Praca jest zbiorem tajemniczych odkryć z różnych zakątków świata. Autor traktuje wszystkie odkrycia, które niestety nigdy nie ujrzały światła dziennego, niezwykle osobiście, nie szczędząc ich opisowi ani emocji, ani często ironicznych komentarzy. Ta książka to autentyczna wojna wypowiedziana wszystkim wątpiącym w pochodzenie skamielin jakoby nie należały do człowieka. Taką wojnę wypowiedział Ed Conrad instytucji Smithsonian, która to nie wywiązała się z obietnicy i nie zbadała należycie struktury komórek skamieliny kości. Potwierdzili tylko, że badana skamielina nie posiada składu kości.
Autor wspomina o pewnym fenomenalnym odkryciu Mary Schweitzer, która oglądając przez mikroskop cieniutką sekcje kości dinozaura, gdzie była doskonale widoczna struktura budowy kości z siateczką naczyń krwionośnych dostrzegła w wewnątrz żyłki mały okrągły czerwony obiekt z maleńka ciemniejszą plamką w środku Okazało się że jest to czerwone ciałko krwi. Skoro badane kości mają 65 milionów lat to należałoby odpowiedzieć sobie na pytanie jak to możliwe, aby przetrwały w nich czerwone ciałka krwi? Dowody wskazują na to, że te hemoglobiny (proteiny, które powodują, że krew ma czerwoną barwę i przenosi tlen) naprawdę przetrwały w tych kościach. Nasuwa się pewne spostrzeżenie, otóż kwestia tych „milionów lat” jakie rzekomo powinny mieć te kości. budzi poważne wątpliwości.
Archeolog Jonathan Gray uświadamia nam, że istnieje ogromna ilość dowodów wskazujących na to, że te długie periody geologiczne ziemi, to czysta wyobraźnia, tkwiąca jedynie w głowach ewolucjonistów. Natomiast szczątki ludzkie, oraz artefakty wykonane przez człowieka, jakie znajdujemy w węglu wcale nie mają setek milionów, czy nawet milionów lat.

Niestety zaakceptowanie takich znalezisk stała by się nierozwiązywalnym problemem dla konserwatywnych ewolucjonistów, gdyż doprowadziłaby do zachwiania ateistycznej teorii ewolucji. Z przykrością trzeba stwierdzić, że obecne towarzystwo naukowe nie zawsze dąży do poszukiwania prawdy, dlatego też wiadomości o takich wydarzeniach nigdy nie trafiają na pierwsze strony gazet a nawet czasem nie są publikowane, tylko gdzieś skrzętnie ukrywane by nigdy nie ujrzały światła dziennego! zapraszam na nasz blog www.tajemniceprzeszlosci.pl

Awatar użytkownika
Blad
Posty: 550
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:33
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Ludzie w kłopotliwych miejscach - Men in Embarrassing Pl

Post autor: Blad » 17 maja 2013, 20:37

Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

ODPOWIEDZ