Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

agnieszka3201
Posty: 10
Rejestracja: 07 stycznia 2013, 15:18

Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

Post autor: agnieszka3201 » 17 marca 2014, 11:16

Niniejsza publikacja jest jedną z pierwszych tego typu książek na rynku polskim, która omawia w tak obszerny i niekonwencjonalny sposób zagadnienia związane z najwcześniejszą historią ludzkości, a jednocześnie nie obawia się dotknięcia tematów trudnych. Przedstawione w niej poglądy, choć dla wielu osób mogą wydać się zbyt kontrowersyjne, to jednak wbrew pozorom mają one mocne uzasadnienie zarówno w faktach, tradycji, jak i rozsądnych argumentach. Książka stara się podejść do zagadnień teologicznie spornych w sposób wyważony i obiektywny, uwzględniając i przedstawiając tam, gdzie jest to tylko możliwe, również inne i czasem zupełnie odmienne interpretacje dogmatyczne cytowanych, a problematycznych wersetów. Czytelnik poprzez niniejszą publikację ma możliwość zapoznania się z mało nagłaśnianymi, a przez to często zupełnie nieznanymi faktami dotyczącymi zarówno dziejów Ziemi, jak i cywilizacji starożytnej oraz korzeni rasy ludzkiej. Książka nie narzuca określonych poglądów, ale stymuluje i zmusza do samodzielnego myślenia oraz ponownej weryfikacji wielu powszechnie panujących stereotypów, które niekoniecznie muszą być słuszne. Zaznacza ona również i sygnalizuje, że duża grupa ludzi nie zgadza się z panującymi obecnie nowoczesnymi i „naukowymi” tendencjami oraz sposobem, w jaki przedstawia się domniemane pochodzenie człowieka. Prezentowana książka ma za zadanie zapełnić lukę na rynku wydawniczym i jestem głęboko przekonany, że jej celowość jest uzasadniona, a ona sama stanowić będzie alternatywę i przeciwwagę dla nurtu, którego nie popiera, wbrew utartej opinii, duża część społeczeństwa. Mam nadzieję także, że posłuży ona jako bodziec do prac nad kolejnymi publikacjami o podobnej tematyce, będąc jednocześnie pomocną przy nowych opracowaniach. Sposób interpretacji zaprezentowanego tutaj materiału pozostawiam do indywidualnej oceny samego Czytelnika, jak i wnioski wypływające z niniejszej publikacji. Ponadto pragnę podkreślić, iż na ile to było tylko możliwe, dołożono wszelkich starań, aby w zaprezentowanym materiale uniknąć ewentualnych błędów i nieścisłości. Z uwagi, iż jest to jedna z nielicznych prac o takiej tematyce na polskim rynku, a poruszane zagadnienia w niektórych miejscach bardzo subtelne, będę wdzięczny za wszelkie konstruktywne uwagi, które zostaną uwzględnione przy pracach nad drugim i rozszerzonym wydaniem.

Artur Sroka – Mława, 6 lutego 2014 r.
Kto czytał Biblię, ten na pewno wie, że opisani w niej zostali tajemniczy giganci, w oryginale określani mianem nephilim. Powstaje w związku z tym zapewne w głowach wielu czytelników pytanie: czy ów fakt należy odczytywać dosłownie, czy też jedynie symbolicznie. Jak ustosunkować się do istniejących we wszystkich kulturach legend, które zawierają w sobie informacje uderzająco podobne do biblijnych podań o przepotężnych, nikczemnych i przewyższających ludzi swoją siłą hybrydach? Dlaczego zginęli? Czy zostawili coś po sobie, czy też wszelki ślad po nich zniknął? Co, jeśli cokolwiek, ma na ten temat do powiedzenia dzisiejsza nauka? Dlaczego, wspominając o dziesiątkach tysięcy lat istnienia człowieka na Ziemi, ani słowem nie zająkuje się na temat jakiejkolwiek cywilizacji mogącej funkcjonować przed tą sumeryjską? Czyżby wcześniej nic takiego nie pojawiło się w historii ludzkości? Jak więc wytłumaczyć szeregi znalezisk, które wskazują na to, że wcześniej działała zaawansowana, lecz nagle zgładzona kultura? Zajrzyj do książki Sroki - Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1181
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

Post autor: janusz » 17 marca 2014, 23:12

Agnieszko wielkie dzięki za tą informacje. :D

Tak wygląda w całej krasie ta książka. Warto ją poszukać

Obrazek Artur Sroka, autor „Teologii narkotyku”, zaskakuje polski rynek wydawniczy z kolejną głośną pozycją.

Nic bardziej nie zakłóca porządku myślowego, jak nowo napływające informacje o świecie, które w niczym nie przypominają nam dotychczasowego obrazu i oglądu życia. Informacje te mogą stać się tak nieprawdopodobne, że w świetle dzisiejszego poziomu nauki zostają one zdeklasowane i w konsekwencji – całkowicie wyparte z umysłu jako w ogóle nieistniejące. Warto jednak przystanąć na chwilę i zastanowić się, czy fakty wykraczające poza prezentowaną wiedzę o rzeczywistości stanowią jedynie wytwór wyobraźni. Nieomijanie szerokim łukiem tematu hybrydyczności zaprowadzi nas do lektury zatytułowanej „Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty”, napisanej przez Artura Srokę, który prezentuje zaskakującą i fascynującą podróż po nieopisanym przez naukowe pióro miejscu, gdzie ludzie i anioły są jednym. Istnieje szereg potwierdzeń, które utwierdzają w przekonaniu, że cywilizacja gigantów istniała na wiele przez znaną nam Mezopotamią. Z jakiego powodu w takim razie podręczniki szkolne dostarczają informacji od cywilizacji Sumerów zaczynając, nie uwzględniając nawet pojedynczego słowa o ludziach zrodzonych z połączenia aniołów i ludzi? Czy świat nie jest gotowy na zburzenie tak długo budowanej harmonii kulturowej, czy ma prawo do przysłaniania światu wiedzy, która wydaje się całkiem realna?

ODPOWIEDZ