Kolejne zaskakujące Sekrety Umarlaków - Jonathana Graya

agnieszka3201
Posty: 10
Rejestracja: 07 stycznia 2013, 15:18

Kolejne zaskakujące Sekrety Umarlaków - Jonathana Graya

Post autor: agnieszka3201 » 22 lutego 2013, 10:47

Jonathan Gray archeolog i badacz, zajmujacy się omawianiem odkryć, wykazujących zaawansowanie technologii starożytnych. „Bo takie artefakty nie pasują do aktualnych przekonań naukowych, są często tłumione, dowody zniszczone lub ukryte”, powiedział Autor wielu książek na ten temat, powołując się na Smithsonian Institution uwzględniając kraje takie jak Peru, Ameryka, Izrael, Nowa Zelandia, Francji i Australia jako biorące udział w pokryciu się zebranych przez archeologa dowodów.

Oto niektóre z stłumionych odkryć starożytnych jakie opisał w swojej książce „Sekrety umarlaków” - Dead Men's Secrets:
• rodzaj szkła w Egipcie i Peru, które może być gięte jak tworzywo sztuczne.
• dwucylindrowa maszyna parowa, która łączyła zasadę turbiny oraz silnika odrzutowego
• egipskie słowo „piramida” oznacza dosłownie „miara światła” Czy jest to przypadkowe, że wysokość piramidy w pionie wynosiła 483 stopy, co odpowiadało kwadratowi kąta szybkości światła
• w Egipcie wielu wczesnych Arabskich pisarzy, donosiła, że piramidy były budowane, jako obserwatoria. Konstrukcja galerii, umożliwiała obserwowanie dokładnych ruchów ciał niebieskich, i tym sposobem tworzeniu dokładnych map gwiezdnych, gdyż wszystkie główne gwiazdy w zasięgu 80 stopni, przesuwały się przed otworem końca galerii.
• Twierdza o ścianach z ułożonych bloków kamiennych o wadze od 150 do 250 ton każdy i na dodatek wyciętych z niezwykle twardego andesitu. Nawet dziś potrzebujemy specjalnych narzędzi, aby obrabiać takie kamienie.

To tylko kilka jakie chciałabym przybliżyć a jakich niewątpliwie więcej znajdziesz w książce „Serkrety umarlaków”. „Wiedza i techniczny splendor tamtej cywilizacji sprzed Potopu, był tak zadziwiający, że nic potem już z nim nie mogło się równać.” napisze w swojej książce Jonathan Gray o bogactwie starożytnych w dziedzinie nauki i techniki. Zachęcam do zapoznania się z lekturą książki, gdyż zawiera ona niesamowite odkrycia, jakich dokonał znany archeolog, badacz starożytnych cywilizacji. Książka ukazała się w języku polskim i jest dostępna na rynku wydawniczym w formie elektronicznej. To kolejna z całego cyklu książek naukowych Jonathana Graya jakie zamierza wkrótce wydać Wydawnictwo Psychoskok. W sprzedaży jest już „64, nadal nieodkryte sekrety starożytności” - 64 Secrets Still Ahead of Us.
Załączniki
1.jpg
1.jpg (31.68 KiB) Przejrzano 400 razy

ODPOWIEDZ