Strona 1 z 1

Technologia natury czy NASA?

: 07 maja 2012, 13:49
autor: Maat
Kto odpowiada za masowy pomór, niewyjaśnione zjawiska i kataklizmy?

- Peru – "1200 martwych pelikanów, kilkanaście dni wcześniej było tu 3000 martwych delfinów".

- "Jezioro kraterowe na wulkanie Gorely zniknęło"

- "Zielone niebo nad Moskwą. Lęk w rocznicę Czarnobyla"

- "Deszcz, którego być nie powinno" Mieszkańcy zachodnich wybrzeży Afryki są w szoku...

To tylko kilka przykładów nietypowych zjawisk i zdarzeń poruszanych na portalu Preppersi, które wydarzyły się w ostatnich dniach - http://www.facebook.com/groups/251657778193157/

Re: Technologia natury czy NASA?

: 07 maja 2012, 13:55
autor: Maat
Nieznaczną cześć urządzeń, którą skonstruowała ewolucja i natura, wiele dziedzin nauki stara się skopiować i przełożyć na współczesne technologie jednak nie do końca zdają sobie sprawę z procesów i reakcji, które tam zachodzą – i to jest właśnie jeden z wielu przykładów obserwowanych w ostatnim czasie skutków zabawy grawitacją, polem elektromagnetycznym, aerodynamiką, infradźwiękami, etc.

Re: Technologia natury czy NASA?

: 07 maja 2012, 15:18
autor: Maat
Kto odpowiada za masowy pomór, niewyjaśnione zjawiska i kataklizmy?

NASA i Pentagon testują swoje nowe zabawki, które zastąpią broń nuklearną – a to tylko mała próbka, tego co możne spotkać niepokornych. Jednak nie są pierwsi jedną z wielu broni masowego rażenia polegającego na oddziaływaniu energii wytwarzanej przez np. infradźwięki, które były wykorzystane w urządzeniach zwanych trąbami jerychońskimi. Jednak o niebo lepsza technologia została zastosowana przy zagładzie Sodomy i Gomory gdzie niewątpliwie wykorzystano mechanizmy natury o znacznie większej mocy.

Współczesna nauka zaczęła rozumieć technologię natury, którą stosowały starożytne cywilizacje po tym ja genetyka, informatyka, inżynieria materiałowa, etc. wyzwoliły się z ograniczających ją reguł, praw i zasad, których do niedawna kurczowo trzymano się w niemal wszystkich dziedzinach nauki. Kamieniem milowym w zrozumieniu urządzeń skonstruowanych przez naturę i przełamaniu stereotypów jest zderzak naszego wybitnego konstruktora Łagiewki, który zmienił prawa fizyki.

Ale czy ta zabawa dobrze się skończy przy obecnym wyścigu szczurów?

Re: Technologia natury czy NASA?

: 08 maja 2012, 12:08
autor: janusz
Możliwe, że ''maszyneria kosmiczna'' samodzielnie przestawia się na inny system działania, a skutki tej zmiany są i będą coraz bardziej widoczne.

Naukowcy odkryli, że aktywność słoneczna wpływa na ludzką świadomość
Badacze doszli do tego, że istnieje korelacja między wzrostami i spadkami aktywności słonecznej oraz stanem ludzkiej świadomości. Wiadomo na pewno, że burze słoneczne wpływają na prędkość, z jaką krew krąży po naszych ciałach. Nauka mogła dojść do granic poznania kosmicznych zależności, których istnienia nikt się nie spodziewał.

Obrazek

Profesor Raymond Wheeler z Uniwersytetu w Kansas doszedł do takiej samej konkluzji, jaką wcześniej wyartykułował rosyjski naukowiec Aleksander Chizhevsky. To on pierwszy zasugerował, że burze słoneczne bezpośrednio wpływają na konflikty, wojny a nawet śmierć wśród ludzi.

Aktywność słoneczna wpływa bezpośrednio na pole magnetyczne a jego wahania wywierają wpływ na ludzi i ich sposób postrzegania otoczenia czy też stany emocjonalne. Pole magnetyczne wchodzi w interakcje elektrochemiczne w ludzkich mózgach. Wpływa na mechanizmy psychologiczne wywołując nienormalne skoki hormonalne oraz modulując aktywność fal mózgowych.

Wheeler spróbował zweryfikować hipotezę Chishevskiego poprzez nałożenie wydarzeń i okresów aktywności naszej gwiazdy. Porównał rożne zdarzenia, bitwy etc. z 11 letnim cyklem Słońca.

Rezultaty pokazały, że przy wzroście cyklu dochodzi do przypadków przemocy, powstań, rebelii, rewolucji oraz wojen. Gdy pole magnetyczne się wzmaga reakcją są traumy ludzkiego mózgu emanujące taką gorączką złych intencji. Wheeler twierdzi, że znalazł wzór zachowania ludzkości, który można odtworzyć aż 2500 lat wstecz.

W dwudziestym drugim cyklu Słońca podczas okresu maksimum doświadczyliśmy inwazji na Kuwejt oraz pierwszej wojny w Iraku. Po kolejnych 11 latach doświadczyliśmy ataków z 11 września i następujących po nich wojen w Afganistanie i Iraku. W połowie 2010 roku znowu doszło do okresu zwiększonej aktywności i ponownie mamy dowód w postaci wybuchu rewolucji w krajach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Wszystkie agencje kosmiczne ostrzegają, że teraz może nadejść okres hiperaktywności słonecznej. Jaki może to mieć wpływ na ludzkość? Naukowcy twierdzą, ze biorąc pod uwagę poprzednie wzorce zachowań ludzkości teraz również należy spodziewać się okresu wyjątkowego okrucieństwa i zawieruchy wojennej. Jak na razie wszystko zdaje się potwierdzać te katastroficzne teorie.

Re: Technologia natury czy NASA?

: 08 maja 2012, 21:15
autor: Maat
Janusz świetny artykuł.
”Naukowcy odkryli, że aktywność słoneczna wpływa na ludzką świadomość” - ten artykuł pokazuje nam jaki wpływ na organizmy żywe może mieć energia i oddziaływania emitowane z przestrzeni kosmicznej i otaczającego nas środowiska. Jedynak aktywność słoneczna ma taki sam wpływ na elektronikę jak i na mózg ludzi zwierząt i wszystkich organizmów żywych – a dlaczego? Czy komputer to nie technologia skopiowana z organizmów żywych - w tym człowieka? To na przykładzie elektroniki naukowcy zaobserwowali wpływ wzmożonego promieniowania na ludzkie reakcje i zmiany procesów zachodzących w mózgu. Zakładając ten temat chciałam zwrócić uwagę i rozpocząć dyskusję nad ewentualnymi skutkami ubocznymi energii emitowanej z kosmosu czy urządzeń , które testuje armia.