wróżba

aga44

wróżba

Post autor: aga44 » 18 lipca 2011, 00:09

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na stronie internetowej i otrzymałam znów tę datę! Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Re: wróżba

Post autor: Blad » 18 lipca 2011, 00:45

czy jestes w stanie to wszystko zmienić? jeżeli nie to daj sobie po prostu spokój z tym i tyle
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

Awatar użytkownika
chanell

Post autor: chanell » 19 lipca 2011, 10:07

Witaj aga44 :)
Po co ci było wiedzieć kiedy umrzesz ? Ja tam nie chcę wiedzieć,po co się mam denerwować.Kiedyśprzyjdzie taka chwila ,ale najpierw musze spłacić kredyt :D
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Michał

Post autor: Michał » 19 lipca 2011, 22:51

aga44 pisze:Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na stronie internetowej i otrzymałam znów tę datę! Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

co masz robić? żyć kobieto, żyć dalej.

nie wiem na ile znane są ci tajemnice ezoteryki ale to jest tak, że jeśli o czymś intensywnie rozmyślasz (a wierze, że tak właśnie robisz z tą datą) to nadajesz temu myślokształtowi moc sprawczą

jeśli jest to data odległa to po co się martwić? każdy z nas kiedyś umrze.. w pewnej książce wycztałem, że ze śmiercią jest jak z snem czyli nadchodzi a ty nie zdajesz sobie nawet sprawy z kiedy.. czyli takie niespodziewane "ŁUP" i już szybujesz w obłokach jako świadomość

Awatar użytkownika
janusz

Post autor: janusz » 20 lipca 2011, 00:39

W niektórych wypadkach możemy sobie wybrać nawet miejsce ostatniego spoczynku. ;)

Obrazek
Śmierć milionera.

ODPOWIEDZ