Rodzina Windsorów i jej powiązania

Awatar użytkownika
chanell
Posty: 454
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 23:54
Lokalizacja: Kraków - PL

Rodzina Windsorów i jej powiązania

Post autor: chanell » 03 marca 2012, 11:29

Czy Królowa Elżbieta II ma starożytne żydowskie powiązania?

Adi Sinclair-Livni – 11.06.2009, tłumaczenie Ola Gordon

Czy królowa Elżbieta II ma dawne żydowskie powiązania? Odpowiedź na to pytanie może być analizowana poprzez zrozumienie sposobu w jaki została ukoronowana. Koronacja brytyjskiej monarchini objawia prawdziwe pochodzenie Windsorów i ich poprzedników. Na koronację Elżbiety II 2 czerwca 1953, wszystkie regalia ceremonialne, korony, berła, szaty, jabłko [orb] i bransolety, przywieziono z Tower of London i przechowywane przez noc w Komnacie Jerozolimskiej w Westminster Abbey.

Komnata ta jest miejscem gdzie spotkali się uczeni w celu przetłumaczenia ‘autoryzowanej wersji’ King James Biblii pod nadzorem Sir Francis Bacona i Roberta Fludda, wielkiego mistrza Zakon Syjonu. Brytyjska rodzina królewska nadal posiada do niej prawa autorskie! Wnętrze Komnaty Jerozolimskiej jest wyłożona panelami z drewna cedrowego, przywiezionego z Libanu, ponieważ mówi się, że tego drewna użyto do budowy Świątyni Salomona. Znajdujący się w komnacie gobelin przedstawia Sąd Salomona. Opactwo Westminster, ‘chrześcijańska katedra’, jest w istocie pogańską świątynią. Nawet podłoga wykonana jest z czarnych i białych kwadratów jak świątynia masońska.

Na początku ceremonii koronacji, królowa siedziała na tronie koronacyjnym, w którym umieszczony jest Kamień Przeznaczenia [koronacyjny], ukradziony w 1246 ze Scone Abby w Szkocji przez Edwarda I. Kamień dotarł do Irlandii z Izraela przez Egipt i znany jest jako Kolumna / Poduszka Jakuba.

Myślę, że choć główny wątek jest poprawny, warto dowiedzieć się więcej o szczegółach koronacji i jej prawdziwym znaczeniu. Arcybiskup Canterbury zwrócił się ku północy, południu, wschodowi i zachodowi (cztery punkty pogańskiego / gojowskiego krzyża), a zgromadzeni wykrzyknęli: „Boże chroń królową”. Było to symboliczne ze sceny w Starym Testamencie opisującej koronowanie ‘Saula’ na króla Izraela, kiedy ludzie krzyczeli „Boże chroń króla”.

Ten okrzyk można znaleźć osiem razy w Starym Testamencie, gdy koronowano królów Izraela. Królowa siedziała na tronie koronacyjnym trzymając egipskie symbole, dwa berła. Na końcu jednego berła jest krzyż maltański, a drugiego gołębica. Później trzyma również jabłko z krzyżem maltańskim, takim samym jakiego używają Holendrzy.

Królowa Elżbieta jest postrzegana jako symboliczna następczyni legendarnej założycielki Babilonu, królowej Semiramis, której symbolem była „gołębica”. Podczas koronacji królowa została również namaszczona olejem, według starożytnej tradycji aryjskiej, sięgającej tysięcy lat. Słowo ‘Chrystus’ oznacza ‘namaszczony’, a także ‘król’. Olej koronacyjny był ta samą mieszanką, jak na starożytnym Bliskim Wschodzie. Przywieziono go w złotym naczyniu zwanym ampułą, wykonanym w kształcie gołębicy.


Jest to symboliczny tłuszcz messeh używany w Egipcie przez Królewski Dwór Smoka. Namaszczenie podczas koronacji ma podnieść monarchę do rangi Najwyższego Kapłana, w tym przypadku, Najwyższej Kapłanki Kościoła Anglii, jak również głowy państwa.

Kiedy to miało miejsce, arcybiskup Canterbury powiedział:

„Jak królowie, kapłani i prorocy byli namaszczeni: i jak Salomon był namaszczony przez kapłana Sadoka i proroka Natana, więc i ty bądź namaszczoną, błogosławioną i poświęconą królową nad narodami, które Pan, Bóg twój dał ci we władanie i do rządzenia …

Korona używana w ceremonii sięga do czasów Edwarda Wyznawcy. Był królem Anglii, który zbudował oryginalne Opactwo Westminsteru w 1065, a później [obecne] zostało rozpoczęte przez kierowanego przez Templariuszy Henryka III. Edward zmarł w 1066, w tym samym roku, w którym Wilhelm Zdobywca i jego zwolennicy St Clair dokonali inwazji na Anglię i wygrali bitwę pod Hastings na polecenie Czarnej Szlachty Weneckiej.

Korona ma 12 klejnotów wraz z dwoma krzyżami maltańskimi. W opisanym przez Lewitę Exodusie słyszymy o pancerzu Aarona, mającym 12 kamieni. Te same kamienie, w tej samej kolejności, pojawiają się w brytyjskiej koronie. Arcybiskup umieścił swoje dłonie w dłoniach królowej, aby oddać hołd nowej głowie Kościoła i ucałował jej prawą dłoń. Potem powiedział:

„Pan Wszechmogący … ustanawia swój tron ​​w sprawiedliwości, że może on stać na zawsze, jak słońce przed nim i jako wierny świadek w niebie.”

Jest to niemal powtórzenie słów używanych w przymierzu Boga z Dawidem w Starym Testamencie. „Pan Wszechmogący” to dawniej El Szaddaj lub Iszkur, syn Marduka, o którym twierdzono, że był synem Zgromadzenia Anunnaki, Enki, który, jak mówią Teksty Sumeryjskie przetłumaczone przez Zecharia Sitchina, był tym, który stworzył hybrydy ludzkich Anunnaków z Ninkharsag.

http://davidicke.pl/forum/czy-krolowa-e ... t6888.html
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

ODPOWIEDZ