Zakazane technologie

Awatar użytkownika
chanell
Posty: 454
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 23:54
Lokalizacja: Kraków - PL

Zakazane technologie

Post autor: chanell » 24 kwietnia 2012, 00:56

Zakazane technologie czyli Gag Orders

Posted by Marucha w dniu 2012-02-17 (piątek)

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż istnieje ogromna ilość rozwiązań technicznych umożliwiających bezpłatne i nieograniczone, a co najważniejsze – absolutnie ekologiczne czerpanie energii z otoczenia. Kilka lat temu Don Kelly w Space Energy Journal, liczbę utajnionych patentów „energetycznych” oszacował na około trzy tysiące. Zaś były rzecznik patentowy Thomas Valone z „Integrity Research Institute” ocenia, że liczba ta jest większa niż cztery tysiące.

Dlaczego więc, pomimo tak dużej liczby dostępnych rozwiązań współczesna cywilizacja nadal opiera się na technologiach energetycznych (za wyjątkiem energetyki jądrowej) w większości mających swoje korzenie w XIX wieku?

Odpowiedź jest prosta. Ludzka ignorancja, głupota, zaślepienie i chciwość. Naukowcy nie chcą zajmować się tego typu badaniami w obawie przed utratą funduszy, pracy, tytułu naukowego, prestiżu, itp. Działa też zaślepienie “świętą doktryną naukową”. Nie ukrywajmy, iż wiele z tych urządzeń działa wbrew prawom głoszonym przez oficjalną naukę i zaakceptowanie ich istnienia jest równoznaczne z napisaniem od nowa podręczników od fizyki. Choćby słynna historia ze zderzakiem czy też pędnikiem naszego rodaka p. Łagiewki. [Gajowy pragnie zauważyć, że nie chodzi o działanie wbrew prawom fizyki, ale o nieszablonowe ich wykorzystanie czy nawet o pełniejsze ich zrozumienie, które umknęło uwagi innych badaczy]

Dlatego też odkryć najczęściej dokonują domorośli konstruktorzy, którzy często nie wiedzą, iż “coś jest niemożliwe”. Wkraczają na to pole, i konstruują w pełni funkcjonalne urządzenie, które “nie ma prawa działać”. Pomimo przedstawienia w pełni sprawnego prototypu – nie mają szans zarówno na wdrożenie swoich rozwiązań, jak i opatentowanie wynalazku. Osoba zgłaszająca urządzenie zaklasyfikowane jako “free energy” nie otrzyma numeru patentu i prawie na pewno nie otrzyma rekompensaty z tytułu używania tegoż wynalazku.

Dzieje się tak, gdyż po za establishmentem naukowym główną rolę odgrywają interesy wąskiej grupy ludzi czerpiących swe dochody właśnie z energetyki. Wszystkie tego typu rozwiązania techniczne są skutecznie blokowane przez sektor finansowy i energetyczny, któremu te urządzenia zagrażają. Lobby producentów energii i surowców energetycznych wywiera naciski na polityków, by ci wprowadzili odpowiednie rozporządzenia oraz prawa. Dzięki temu zabezpieczony jest interes lobby oraz rządów państw bojących się utraty kontroli nad społeczeństwami. Ten haniebny proceder realizowany jest pod płaszczykiem “bezpieczeństwa narodowego”. Wszelkie wynalazki związane z metodami wytwarzania taniej lub wręcz darmowej energii są utajniane, a na wynalazcę, pod groźba kary 20 lat więzienia (USA) nakłada się obowiązek zaprzestania dalszej pracy nad swoim urządzeniem, publikacji oraz rozmów na ten temat. Jeśli wynalazca nie podporządkuje się – automatycznie staje się wrogiem narodu i podlega karze więzienia, choć najczęściej jest “likwidowany” w niejasnych okolicznościach. Zakaz ten znany jest pod pojęciem „gag orders”, co można przetłumaczyć jako „ordynacja kneblowa”. Zakaz dotyczy nie tylko wynalazków związanych z “wolną energią”, lecz wszystkich, które w jakiś sposób mogłyby uniezależnić społeczeństwo od nadzoru władzy. Władza pragnie kontrolować każdy aspekt życia obywatela!

W artykule „Działania na rzecz odtajnienia patentów związanych z energią” Gary Vesperman twierdzi, iż w Urzędzie Patentowym USA wszystkie nadesłane wnioski patentowe przed właściwym rozpoczęciem procedury są sprawdzane pod kątem skutków z punktu widzenia “bezpieczeństwa narodowego”. Oceny dokonuje komitet złożony z dziewięciu osób.

W tym miejscu należy podkreślić, iż pod terminem “bezpieczeństwo narodowe” absolutnie nie kryje się bezpieczeństwo oraz dobro obywateli i ochrona ich interesów, etc. lecz wyłącznie ochrona interesów wąskiej grupki świata finansjery: bankierów, korporacji, itp. To właśnie ci ludzie stanowią najpotężniejszą siłę w niedopuszczaniu do rozpropagowania technologii zapewniających darmową energię. Technologie wytwarzania darmowej energii zmieniają wartość pieniądza. Najbogatsi nie życzą sobie mieć konkurencji. Pragną posiadać wyłączną kontrolę nad podażą pieniądza, w tym energii, która przecież przekłada się na konkretną wartość. Według nich darmowa energia oraz praca nad tego typu rozwiązaniami powinna zostać zakazana definitywnie i raz na zawsze! Należy jasno to wyjaśnić – politycy nie służą narodom lecz wąskiej grupie dewiantów będących rakiem na ciele ludzkości.

Być może w tym miejscu znajdzie się ktoś, kto zarzuci mi, iż to, co piszę to wyłącznie “teorie spiskowe” nie mające poparcia w rzeczywistości. Politycy zostali wybrani w procesie demokratycznym, postępują dla dobra ogólnego, etc. Hmm… naprawdę? A choćby niesławna jednostronna umowa ACTA? Komu służy? Czy przeciętnym obywatelom? Artystom? Producentom? Dlaczego jest jednostronna? Może dlatego, iż służy wyłącznie pewnej grupie ludzi Wielkiego Brata zza oceanu? Tylko tym jednym aktem “nasi” politycy udowodnili, iż nie są nasi, nie reprezentują interesów wyborców, mają w głębokim poważaniu dobro ogółu społeczeństwa oraz państwa, a pod terminem “interes społeczny” kryje się wyłącznie dobro wąskiej elity, na których usługach są i przez których są opłacani.

Postarajmy się zrozumieć, iż Najbogatsze Rodziny Świata wraz ze swymi bankami, kierowani chciwością, pazernością oraz potrzebą kontrolowania wszystkiego za pomocą głupich i sprzedajnych polityków blokują postęp energetyczny ludzkości używając do tego zastraszania, podpaleń, zabójstw, techniki ośmieszania wynalazków, odkryć i nowych technologii przy pomocy opłacanych „ekspertów” prezentujących “jedyny i słuszny pogląd” w ich mediach oraz ich uczelniach. Gdy tego typu działania nie przynoszą spodziewanych rezultatów – wykupują prawa do technologii, a następnie ją utajniają. W celu manipulacji ewentualnymi zwolennikami nowoczesnych rozwiązań często posuwają się do przekupstwa. Aktywnie wspierają ogólne przekonanie o słuszności teorii naukowych głoszących, iż zgodnie z prawami termodynamiki „darmowa energia” jest niemożliwa do uzyskania.

Kolejną przeszkodą w upowszechnieniu technologii darmowej energii jest społeczna apatia oraz głupota i ignorancja. Społeczne zaślepienie, życie mitami, uprzedzeniami i naukowymi zabobonami. Bardzo dobrym przykładem takiego zachowania jest postawa moderatorów z forum elektroda.pl. Są “ekspertami” więc nawet nie przyjrzą się rozwiązaniu lecz z góry zakładają “to jest niemożliwe”, “to bajki”, etc, a gdy przedstawi im się konkrety – zaczynają motać, mataczyć, wysuwać żądania, które z założenia nie są możliwe do spełnienia przez osobę, która nie posiada dogłębnej wiedzy z pewnego zakresu nauki. Dla takiej osoby wystarczy, że działa, a zadaniem fachowca jest stwierdzenie dlaczego, nie zaś przenoszenie tego na laika.

Jeśli pragniemy lepszego jutra, wolności, przyjaźniejszego świata i rozwalenia tych chorych układów; zmian na lepsze – zacznijmy od siebie, od swojego światopoglądu, od zerwania ze skostniałymi tezami oraz naukowymi mitami, w których celowo nas się utwierdza. Odrzućmy uprzedzenia i wykorzystajmy internet do dzielenia się swymi odkryciami i pracami. Nie bądźmy chciwi i nie oczekujmy profitów z opatentowania tej technologii, gdyż nie tylko ich nie zobaczymy, to jeszcze zabiegając o nie – narażamy własne życie. Zacznijmy wywierać wpływ na polityków by uchwalono nowe prawa, by zmieniono nastawienie. Wymuśmy by technologie “free energy” zostały upublicznione, a każdy mieszkaniec naszego kraju mógł bezpłatnie i na własny użytek swobodnie korzystać z tego typu rozwiązań nikogo nie pytając się o pozwolenie!

Dziś, gdyby ktoś z nas został “złapany” na wytwarzaniu energii elektrycznej na własny użytek – natychmiast znalazłby się na ławie oskarżonych za działania na szkodę Zakładu Energetycznego, za używanie urządzeń elektroenergetycznych bez atestu, bez koncesji, etc. Równolegle Skarb Państwa prowadził by przeciwko nam postępowanie karno-skarbowe stawiając nas w roli oszusta, złodzieja, przestępcy. A czy komuś coś ukradliśmy? Kogoś oszukaliśmy? Kto w tej sytuacji jest największym zbrodniarzem i przestępcą? Czy nie tzw “państwo” czyli grupa urzędasów bezmyślnie “strzegących prawa”? Nie zdających sobie sprawy, iż za lepszą posadę i wygodniejsze życie dręczą i ciemiężą miliony swoich rodaków?

http://newworldorder.com.pl/
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Awatar użytkownika
Maat
Posty: 129
Rejestracja: 25 stycznia 2011, 23:23

Re: Zakazane technologie

Post autor: Maat » 24 kwietnia 2012, 11:19

No to sobie podyskutujemy Dorotko. Tylko znajdę wolną chwile (doba niestety trwa tylko 24 h).

Awatar użytkownika
Maat
Posty: 129
Rejestracja: 25 stycznia 2011, 23:23

Urzadzenia natury

Post autor: Maat » 24 kwietnia 2012, 18:51

Dorotko jak interesujesz się technologią to może zainteresuje Cię fragment mojej książki.
Czy prądy morskie i powietrzne są urządzeniem? Czy tego typu urządzenia można wyposażyć w kolejne funkcje, które umożliwią uzyskanie wystarczającej mocy do: podnoszenia ciężarów o niewyobrażalnej masie np. kuli ziemskiej, wyhamowania fali tsunami w znacznej odległości od lądu czy posadzenia samolotu, który uległ awarii na pas startowy, etc.? Czy można skonstruować urządzenie o rozmiarze i zasadzie działania, co prądy morskie i powietrzne i zwielokrotnić prędkość jego poruszania wyposażając go np. w turbiny sprężarki, katalizator? Czy prądy morskie i powietrzne można wyposażyć w katalizator? Czy można budować urządzenia na bazie prądów morskich i powietrznych?
Jakie czynniki procesy reakcje czy oddziaływania decydują o mocy urządzeń skonstruowanych przez naturę czy ewolucje?
Jaki obraz zobaczymy, gdy spojrzymy na prądy morskie i powietrzne jak na wielofunkcyjne urządzenie? Urządzenie, które uruchamiane jest przez dziesiątki procesów, reakcji i praw. Urządzeniem, które jest jednym z dziesiątek urządzeń wchodzących w skład centralnego urządzenia. Urządzeniem, które w znacznej mierze decyduje o stałych cyklach pogodowych i jednym z dziesiątek urządzeń, w których powstają awarie pośrednio lub bezpośrednio wpływające na zakłócenia stałych cykli pogodowych.
Czy można konstruować urządzenia z symulacji, oddziaływań, procesów fizyko chemicznych nadąć im pole obudować w szkielet i materię wyposażyć w dodatkowe zasilanie i funkcje?
Brakujące elementy, prawa i zasady fizyki w maszynach prostych.
Zasada działania dźwigni jednej z maszyn prostych, jest niezupełna, przez co równanie jest niecałkowite. Brakuje w nim jeszcze jednego elementu a właściwie oddziaływania jeszcze jednej siły i energii-napędu, którego nauka nie odkryła, przez co nie potrafi zastosować w konstruowaniu urządzeń o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego o bardzo prostej konstrukcji. Dźwignię która jest jedną z maszyn prostych można nie tylko uzupełnić w dodatkowe w nie odkryte dotąd elementy ale wyposażyć ją w kolejne funkcje czynności i oddziaływania. Po tej modernizacji dźwignia prosta stanie się urządzeniem o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, które może być sterowane przez człowieka do np. podnoszenia ciężarów i masie kuli ziemskiej.
Dźwignia to nie tylko przełożenie siły ale również oddziaływanie energii.
Brakującym elementem dźwigni jest zarówno energia, która może być ramieniem dźwigni jak i energia, która działa na zasadzie odpychania, przyciągania, dodatkowym bodźcem może być również energia z zewnątrz. Zasady działania dodatkowych(części) elementów dźwigni można wytłumaczyć na następującym przykładzie.
Zasady działania urządzeń do przemieszczania ciężarów o masie kuli ziemskiej za pomocą dźwigni.
Dajcie mi punkt oparcia a……Przecież mamy punkt oparcia jest nim słońce i księżyc, oddziaływanie energii tych ciał niebieskich zmienia kąt nachylenia i porusza Ziemię przemieszczając ją w bok. Ten proces to ruch Ziemi widoczny w trakcie trwania cyklu precesyjnego. Ramieniem dźwigni, w tym przypadku jest energia wywołana grawitacją (w tej „czynności” bierze udział wiele innych rodzajów napędu i energii, które na tym etapie możemy pominąć). Czyli energia grawitacji jest urządzeniem, ramieniem dźwigni, która przemiesza na bok ziemski glob a punktem oparcia jest słońce i księżyc.
Ruch obrotowy czy ruch obiegowy to kolejny przykład przemieszczania tym razem na niewyobrażalne odległości Ziemi za pomocą urządzeń, które skonstruowane są z energii grawitacji, (oddziaływania), gdzie energia grawitacji sama w sobie jest mechanizmem i swoistym urządzeniem gdzie mamy „punkt oparcia i ramię dźwigni”.
Natura skonstruowała dziesiątki narzędzi i urządzeń, za pomocą, których możemy wprawiać w ruch posuwisty i obrotowy, transportować, przemieszczać po ustalonej trasie, nie tylko ciężary o masie np. najmniejszej niepodzielnej cząstki materii, ale i kuli ziemskiej czy ruchów wody w trakcie pływów oraz całej przestrzeni kosmicznej. Najbardziej zaawansowana technologia jest niezwykle prostą formą, dlatego tak trudno ją dostrzec, choć mamy ja w zasięgu swojego wzroku. Oprócz grawitacji mamy jeszcze kilkanaście „urządzeń”, które poprzez oddziaływanie i wyzwalanie innego rodzaju energii mogą przemieszczać obiekty wielkości i ciężaru kuli ziemskiej czy masie wody w trakcie pływów. Wszystkie tego typu urządzenia można opisać we wzorach prawach, zasadach i zapoznać się z zasadami ich działania i sterowania, ale nie tylko urządzenia te można użyć w zupełnie innych celach.

ODPOWIEDZ