Strach

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Strach

Post autor: Blad » 27 stycznia 2011, 14:02

Zastanawiałem się już dawno, jaki wpływ mają takie stronki jak Przyszłość w Przeszłości mają na odbiór czytelników. Sądząc po ankiecie która jest na pierwszej stronie od samego poczatku wychodzi na to że ludzie się boją przyszłości. Na dzień dzisiejszy 49,1% głosów to są głosy ludzi którzy albo wierzą w kataklizm roku 2012 albo co najmniej wierzą że się coś wydarzy. 39% ankietowanych odpowiada że nic się nie stanie.
Nie było moim zamiarem wywoływanie strachu czy paniki. Ja tylko chciałem zwrócić uwagę ludzi że coś się dzieje dookoła nas i warto zastanowić się nad naszym dotychczasowym życiem i postępowaniem. Przepowiednie nie zawsze są słowami ludzi chorych, w malignie, napitych czy na prochach, jak wielu się wydaje. Świat to jest ciągle przepływająca energia, której przepływ został zachwiany. To co się dzieje dookoła nas nie jest sprawą przypadku, jest wypadkową naszych postępowań czy też decyzji. Jeżeli zmienimy jeden z parametrów równania to wynik też się zmieni. A jak bardzo się zmieni jeżeli duża część parametrów nagle się zmienia? Jak szybko będzie się zmieniał wynik? W moim przekonaniu ten wynik coraz bardziej staje się ujemny dla ludzkości.
Dlaczego Przyszłość w Przeszłości? Życie kołem się toczy, co zauważyli już starożytni. Ich wiedza ukryta jest w przekazach i symbolach, bo wiedza o sensie istnienia jest energią, która w niepowołanych rękach może być użyta przeciwko ludzkości. Może służyć do przejęcia władzy. Każdą przyszłość możemy zmienić, i zmieniamy już przez to że w nią patrzymy.
Świat nie pozwoli się tak łatwo ocalić, ale nie traćmy nadziei
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

ODPOWIEDZ