Nowa Era.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1180
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Nowa Era.

Post autor: janusz » 24 maja 2012, 19:11

Wszystko we wszechświecie jest ze sobą powiązane, jest jednością (jednią).
Wszystko jest emanacją kosmicznej energii
Życie ziemskie jest tylko stanem przejściowym, jednym z etapów rozwoju. Śmierć nie jest finalna, to tylko proces transformacji energii w inną formę. Człowiek, tak jak i wszystko inne, jest uduchowiony, posiada nadfizyczną jakość. Świat zmieni się, gdy ludzkość osiągnie odpowiedni poziom rozwoju duchowego.
Przed nami nowa droga a tak właściwie czeka nas wiele podróży po nieznanym terenie.
Każde życie obróci się do góry nogami w każdym tego słowa znaczeniu ale rezultat tej zmiany będzie bardzo pozytywny. Istnieją ponoć równoległe linie czasowe, które zostały umieszczone na naszej planecie i podczas tego procesu oczyszczania wejdą one do gry na więcej niż na jeden sposób. Nadszedł czas, aby dokonać ostatecznego wyboru co do tego, na której linii czasowej chcemy umieścić swoją przyszłość. To głos wewnątrz nas, zdecyduje, czy pozostaniemy w starej linii czasowej, czy może jednak jesteśmy gotowi na wykonanie tego ‚skoku zaufania’ i połączeniu swojej istoty z nowym. Musimy zaufać sobie, gdyż jeżeli wejrzymy głębiej w siebie, znajdziemy tam prawdę i jeśli jest to konieczne, także i siłę do rozerwania tych połączeń ze starym raz na zawsze. To może brzmieć jak nudna rada, lecz wreszcie uwierzmy, w to, że nigdy nie było bardziej odpowiedniej pory niż teraz, ponieważ ostatecznie nadszedł czas, aby wsiąść do pociągu, dla tych wystarczająco odważnych, chcących zrobić krok w nowe. Dajmy unieść się łabędzim skrzydłom. ;)
Wszystko jeszcze przed nami. :idea:

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1180
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Nowa Era.

Post autor: janusz » 20 lipca 2012, 23:04

Po roku 2012 Ziemia wejdzie w nowy wymiar.
Krążąca po świecie różnorodność teorii dotyczących roku 2012 zmusza do refleksji.

- Co naprawdę wydarzy się w tym zagadkowym roku ?
- Czy nasza planeta przeżyje potężny elektryczny szok
zapowiadany przez wiele źródeł ?

Wokół Ziemi znajduje się elektromagnetyczna przestrzeń, która emituje wibracje - rezonans (odkrycie Schumanna - 1952-1957r).

Rezonans Schumanna - oddech Ziemi,
zjawisko występujące w naturalnym spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych.
W roku 1952 Otto Schumann zauważył, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, które zachowują się jak falowód. Zmieniające się pole elektryczne wytwarza pole magnetyczne a zmieniające się pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne. Źródłem pola EM jest drgający albo przyśpieszony ładunek elektryczny. Promieniowanie elektromagnetyczne rozchodząc się objawia właściwości falowe, zachowuje się jak fala. Rozchodząca się fala pobudza do drgań cząsteczki: atomy i elektrony zawarte w ośrodku, które są źródłami fal wtórnych. Naukowcy zauważyli podobieństwo częstotliwości fal wytwarzanych w wyniku rezonansu Schumanna do spektrum uzyskiwanego w badaniu fal ludzkiego mózgu za pomocą elektroencefalografu (EEG). Człowiek jest bardzo wrażliwy na odbiór fal radiowych o niskich częstotliwościach. Naukowcy, aczkolwiek nie zostało to naukowo udowodnione nie zaprzeczają, że rezonans Schumanna może mieć wpływ na ewolucję człowieka.

Naturalne wibracje mózgu

1. Delta - od O do 3Hz
2. Theta - 3 - 7,5 Hz
3. Alpha - 7,5 - 13 Hz
4. Beta - 13 - 30 HZ
5. Gamma - 30 - 40 Hz

Bicie serca Ziemi przyśpiesza. Wartość wibracji przez tysiące lat była 7,8 Hz. Począwszy od 1980 roku zaobserwowano mniejsze przyśpieszenie lecz od 1997 roku przyśpieszenie znacznie wzrosło, dzisiaj wynosi 12 Hz. Ponieważ wzrosła wartość przyśpieszenia zmniejsza się doba. Normalnie określana na 24 godziny według nowych obliczeń wynosi 16 godzin. Świat nauki twierdzi, że jest to wystarczający powód do zmartwienia.
Zmiany wibracji nie są obojętne na organizm ludzki. Zwiększają się dolegliwości ciała: migreny, bóle mięśni, skurcze, symptomy podobne do grypy, bezsenność, ludzkie ciało staje się słabsze, lecz najważniejsze zmiany będą miały miejsce w DNA (odbędzie się rozprogramowanie). Zwiększy się intuicja i ludzie zaczną otwierać swoje duchowe wnętrze. Kalendarz Majów przepowiedział na rok 2012 koniec cywilizacji.

W związku z podniesioną wibracją Ziemi naukowcy spekulują, że może nawet wzrosnąć do 13 Hz i Ziemia wejdzie w tz, Punkt 0. Po 2-3 dniach odpoczynku zacznie zmieniać rotację w odwrotnym kierunku co spowoduje wielkie zmiany w polu magnetycznym. Te kilka dni nie będą łatwe (3 dni ciemności wspominane w Biblii).

W związku z tą sytuacją są przewidziane następujące konsekwencje:

1. Czym bliżej Ziemia będzie się zbliżać do Punktu 0 tym szybciej będzie uciekał czas.
(są przepowiednie, że przy końcu czasów, noc będzie sięgać nocy i zima zimy).
Wibracja wzrośnie z 12 Hz do 13 Hz, zatrzymanie częstotliwości Schumanna spowoduje zmiany w polu magnetycznym. Punkt 0 określa też wszystkich ludzi, którzy zdołają przejść z 4 wymiaru do 5-tego. Od tej pory ewolucyjny, poziom naszych życzeń i myśli będzie sąsiadował z wymiarem astralnym. Punkt 0 wymieniony jest też w starym kalendarzu Majów - Tzolkin. Przeskok z 4-tego wymiaru będzie miał miejsce w roku 2012, w 2013 ludzkość znajdzie się w 5-tym wymiarze.

2. Przejście do drugiego poziomu po Punkcie 0 stanie się rzeczywistością (przepowiedziane głoszone od tysięcy lat przez różne cywilizacje). Podobne zachowania Ziemi mają miejsce co 13 000 lat, kiedy ziemia wykonuje komplet rotacji wokół Centralnego Słońca w naszej galaktyce.

3. Jest bardzo możliwe, że po przejściu przez Punkt 0 wschód słońca będzie od zachodu a zachód słońca na wschodzie. Starożytni pisarze opisywali podobne zdarzenia
w zmierzchłych czasach.

4. Największą częścią tej operacji będzie dla człowieka upadek technologii. Świat konspiracji trzyma sekret na temat nowej technologii, którą prawdopodobnie już opracowano. Często wspomina się o współpracy światowych dygnitarzy z obcymi przybyszami z kosmosu.

Kalendarz Majów przepowiedział wszystkie te zmiany. Powoli stanie się faktem, że ludzkość osiągnie uniwersalne harmonijne wibracje. Zwiększająca się wibracja spowoduje zmiany na całej planecie. Podobnie ulegną zmianie ludzkie organizmy, świadomość i zachowania. Bardzo ciężko jest przewidzieć i opisać jakieś nadzwyczajne zjawiska (nawet przez naukowców) jakie mogą zachodzić podczas tego procesu. Przypuszcza się, że podobny skok miał miejsce na Plejadach dawno temu (teoria). Tak naprawdę nikt nie może przewidzieć co naprawdę się zdarzy. ;)
Kończy się stary czas,
kosmiczna energia otwiera wszystkie serca.
Nie masz innej drogi,
naszym przeznaczeniem jest powrócić
do pięknej harmonii.
Doświadcz pięknej podróży
przez przestrzeń i czas ...
wróć do miejsca od dawna zapomnianego.
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_rok_2012.html

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1180
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Nowa Era.

Post autor: janusz » 31 sierpnia 2013, 16:34


Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1180
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Nowa Era.

Post autor: janusz » 13 września 2013, 23:52

Powrót Mistrzów Światła z Atlantydy
Film ukazujący proces wzniesienia od jego początków w XX wieku, aż po przyszłe czasy kolejnego Złotego Wieku na Ziemi. Przedstawia on cały szereg istot, które są w to dobrowolnie zaangażowane i należy się im za to podziw, że godzą się doznawać wielu cierpień, aby pomóc podnieść wibracje i poziom świadomości na Ziemi. Na Ziemi żyło już wiele cywilizacji, które przeszły proces wzniesienia, ale my Tu i TERAZ mamy możliwość największego wzniesienia z dotychczas znanych na ziemi, gdyż znajdujemy się w maksymalnym oddaleniu od Źródła i od siebie samych, a nasze ciała żyją krótko i chorują. Możemy to wszystko przezwyciężyć i raz na zawsze zakończyć manifestowanie się zjawisk należących do trzeciego wymiaru dualizmu takich jak właśnie starzenie się, cierpienie i śmierć. Każdy może wybrać, czy chce funkcjonować w starym, czy w rodzącym się nowym świecie.


ODPOWIEDZ