Czy przepowiednie zaczynają się sprawdzać?

Awatar użytkownika
Blad
Posty: 550
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:33
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Czy przepowiednie zaczynają się sprawdzać?

Post autor: Blad » 30 stycznia 2011, 18:08

Gdzieś w wilkich czeluściach internetu natknąłem się na jedną z przepowiedni ktora mówila o tym że w czasach ostatecznych rządy wielu krajów będą upadać. Tego co się dzieje na świecie nie można lekceważyć, to nie jest zdrowy objaw dla ludzkości, pomimo wzrostu tempa przekazywania informacji. Kryzys zarówno polityczny jak i gospodarczy dotknął wiele krajów. Rok 2011 zaczął się od światowych protestów i ... upadania wielu rządów/

hmm
Przepowiednia Patricii Mundrof przepowiednie/topic93.html
Tutaj chyba nic dodać nic ująć. Przepowiednia osoby która zmarła w 2001 roku

1. Trzęsienia ziemi. Drżenia ziemi.
2. Powodzie. Ziemia będzie topiona przez wodę.
3. Wybuchy wulkanów nieczynnych przez wiele lat.
4. Zmiany pogody: zimno tam gdzie jest gorąco i gorąco tam gdzie jest zimno.
5. Surowa pogoda: huragany, tornada, monsuny.
6. Poważne problemy ekonomiczne świata.
7. Problemy na światowych giełdach.
8. Głód, susza i brak wody.
9. Wzrost zabójstw i przestępczości.
10. Wojny, pogłoski o wojnach, zamachy, pokaz siły.
11. Szkody i straty w uprawach i zbożach.
12.Padanie populacji zwierząt, choroby.

Wielkie ostrzeżenie jest bardzo blisko.
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

Awatar użytkownika
Blad
Posty: 550
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:33
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Ezechiel i egipska rewolucja

Post autor: Blad » 01 lutego 2011, 23:16

Ezechiel i egipska rewolucja

Z reguły lekceważymy proroków. Żyli tak dawno temu, że niektórzy wierzą że polowali jeszcze na mamuty. Ich przepowiednie traktuje się albo z przymrużeniem oka albo wręcz jako rojenia ludzi z poluzowaną piątą klepką. Ezechiela lubię szczególnie nie tylko za pierwszy superdokładny opis UFO, ale także przepis na chleb z kiełków zbożowych jaki zostawił w swojej księdze. Napisał także intrygującą przepowiednię o Egipcie, która – wszystko na to wskazuje – właśnie się sprawdza…
Ezechiel 30

(19) Wykonam sądy w Egipcie, aby poznali, że Ja jestem Pan. (20) W roku jedenastym, miesiącu pierwszym, dnia siódmego, Pan skierował do mnie te słowa: (21) Synu człowieczy, złamałem ramię faraona, króla egipskiego, i oto nie zostało jeszcze ono obwiązane, nie zastosowano lekarstwa, nie nałożono opatrunku, by mu wróciła siła do trzymania miecza. (22) Dlatego tak mówi Pan Bóg: Oto występuję przeciw faraonowi, królowi egipskiemu, i złamię jego ramię tak zdrowe, jak i nadłamane, i miecz wytrącę mu z ręki. (23) Rozproszę Egipcjan wśród narodów i rozdzielę ich po krajach. (24) Natomiast wzmocnię ramiona króla babilońskiego i podam mu w rękę swój miecz, i złamię ramiona faraona, tak że będzie przed nim jęczał, jak jęczy śmiertelnie zraniony. (25) Wzmocnię ramiona króla babilońskiego, natomiast ramiona faraona osłabną i poznają, że Ja jestem Pan, kiedy mój miecz włożę w rękę króla babilońskiego, aby go wyciągnął przeciw ziemi egipskiej. (26) A Ja rozproszę Egipcjan pomiędzy narodami i rozdzielę ich po krajach, aby poznali, że Ja jestem Pan.


Wynika z tego wyraźnie, że początek konca Egiptu nastąpił 7 stycznia 2011 r…. Na dodatek Ezechiel nie jest w swojej opinii osamotniony, bo najwyraźniej popiera go inny prorok – Izajasz.
Izajasz 19
(2) Uzbroję Egipcjan jednych przeciw drugim, i walczyć będzie brat przeciw bratu, przyjaciel przeciw przyjacielowi, miasto przeciw miastu, królestwo przeciw królestwu. (3) Dozna wstrząsu duch ożywiający Egipt, a jego zaradność zniweczę. Więc radzić się będą bożków i czarodziejów, wróżów i czarnoksiężników. (4) Wydam Egipcjan w ręce srogiego pana; okrutny król będzie nimi władał - wyrocznia Pana, Boga Zastępów. (5) Zginą wody z morza, rzeka opadnie i wyschnie, (6) kanały poczną cuchnąć, ramiona Nilu w Egipcie zmaleją i wyschną; trzcina i sitowie powiędną. (7) Ogołocone będą brzegi Nilu, cała roślinność Nilu uschnie, wyginie, i już jej nie będzie. (8) Rybacy będą wzdychali i zasmucą się wszyscy, którzy wędkę zarzucają w Nilu; a ci, którzy rozciągają sieci na powierzchni wody, będą rozpaczali. (9) Wstydu doznają pracujący koło lnu, gręplarki i tkacze najbielszego płótna.

Cytaty pochodzą z Biblii Tysiąclecia
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

ODPOWIEDZ