Judasz

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Re: Judasz

Post autor: Blad » 12 kwietnia 2013, 20:30

Przestań już zaśmiecać to forum. Art 129 KK mówi -

"Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10."

albo przestaniesz zaśmiecać albo niestety zostaniesz pozbawiona głosu. Masz swoją stronę www. dlaczego tam nie wypisujesz tych wszystkich bzdetów?
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

Awatar użytkownika
Maat

Par Mt 10,28 KK

Post autor: Maat » 13 kwietnia 2013, 08:17

Oooo w udało Ci się wytknąć mi nieistotną pomyłką – ale to był celowy zabieg by wyłonić oskarżyciela ze znajomością KK – (nie sądziłam że się tak szybko)

- jak jesteś taki mądry to obal choć jedną teorię/tezę, którą postawiłam – pokonaj mnie argumentami/faktami i dowodami, kneblowanie ust to rozwiązanie dla tych co dysponują mięśniami - nie umysłem.

– każdemu należy się sprawiedliwy proces poprzedzony rzetelnym śledztwem – w tym Judaszowi czy przywódcą katolickim – nieraz, ten który wydaje się winny jest ofiarą – Jezus nie postąpił tak bez powodu - czasem trzeba wybrać mniejsze zło – czy poświecić swoje dobra imię dla wyższych celów

– Jezus na przykładzie Mojżesza (kurcze przecież chodzi o Judasza )i swego bliźniaka Tomasza uczył nas – sprawdź zanim wydarzasz wyrok bez procesu – możliwości obrony – i zobacz kto jest kto?
– bo może nadszedł już czas wyrwania się z błędnego koła/kieratu, które było niezbędne w celu osiągnięcia wyższych celów/nadrzędnych wartości – piąte przykazanie głównych prawd wiary mówi – dusza ludzka jest nieśmiertelna – może te reformy/cierpienia były niezbędne do tego by i ciało było nieśmiertelne i celowo rozdzielane śmiercią by nie zatrącić się na wieczność.

Ewangelia św. Mateusza (Mt 10,28) wyraźnie mówi "Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle."
http://www.katolik.pl/dusza-ludzka-jest ... 16,cz.html

a więc kaci/oprawcy/zbrodniarze mogą być naszymi wybawcami – i końcem wędrówki do szczęścia(bez względu na to co się za nim kryje)
- kresem/szczęścia, które osiągnie każdy kto będzie przestrzegał jedynego prawa, które dał nam Bóg – prawa przyczyny i skutku.

Awatar użytkownika
Maat

Re: Judasz/Mojrzesz

Post autor: Maat » 14 kwietnia 2013, 07:48

- nie wiem dlaczego zawsze mylę Mojżesza z Judaszem - może to ma jakiś związek z utożsamianiem Mojżesza z Echnatonem i sprzeniewierzanie się/zaprzeczenie stałemu porządkowi rzeczy /złamania praw bożych - być może to jest właśnie powód mulenia tych dwóch postaci historycznych - http://www.historycy.org/index.php?showtopic=45175

ODPOWIEDZ