Tajemnicze Stowarzyszenia Vril i Thule

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1184
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Tajemnicze Stowarzyszenia Vril i Thule

Post autor: janusz » 19 grudnia 2011, 20:50

Ponoć 99.9% historyków którzy badali historię II wojny światowej nigdy nie odkryło prawdziwej przyczyny jej wybuchu – tylko nieliczni otarli się o prawdę. Część z nich bała się przekazać swoje odkrycia dalej, inni ukrywali je gdyż wiedzieli że czytelnicy nigdy nie wezmą ich na poważnie.
Prawda leżąca za powstaniem partii nazistowskiej i wybuchem II wojny światowej jest tak niezwykła że społeczeństwo na obecną chwilę nie jest w stanie jej zaakceptować. Prawdziwa wojna toczy się od czasów patriarchy Jareda, szóstego pokolenia od Adama, gdy 200 aniołów („Synów Bożych”) zwanych Strażnikami zesłano na Górę Hermon w celu nauczania ludzkości. Strażnicy zaczęli pożądać ludzkich kobiet, wzięli je sobie za żony i spłodzili potomków znanych jako Nephilim. Strażnicy byli fałszywymi bóstwami czasów przedpotopowych (annunaki) a ich potomkowie, tyrani Nephilim, rządzili Ziemią. Nephilim zostali zniszczeni podczas Potopu, lecz ich dusze nie mogły wrócić do Stwórcy, dlatego błąkają się po dziś dzień w świecie duchowym jako demony.
Prawda jednak ma to do siebie że zawsze zaczyna wychodzić na jaw, dlatego wyciekało coraz więcej informacji z pamiętników nazistów, nazistowskich naukowców, oficerów wywiadu obeznanych z ściśle tajnymi dokumentami (dla przykładu Phil Schneider który dotarł do podziemnego więzienia w którym przebywali Strażnicy) i z ust naocznych świadków chcących opowiedzieć swoje przygody zanim odejdą z tego świata. Wszystkie zródła zgadzają się co do jednego: Adolf Hitler miał kontakt z „wyższą inteligencją”, którą sam nazywał „boskimi głosami”.

Niemiecka technologia „UFO” jest dzisiaj lepiej znana. Dlaczego nie przedstawia się tej drugiej strony II wojny światowej opinii publicznej? Odpowiedz na to pytanie dawał już sam Hitler:
„Prawdziwym przeznaczeniem człowieka jest coś czego szary obywatel nie będzie w stanie pojąć ani tego przetrawić gdy mu się o tym wspomni. Nasza rewolucja jest ostatnim rozdziałem w ewolucji która zakończy się obaleniem historii. Członkowie mojej Partii nie mają pojęcia o wizjach nawiedzających mój umysł ani o wielkim planie i fundamentach które zostaną położone zanim umrę. Świat doszedł do punktu kulminacyjnego i przejdzie przez wstrząs którego wy, niewtajemniczeni ludzie, nie jesteście w stanie zrozumieć.”
Naziści posiadali vimany. Odkryli je, zamrożone, na Antarktydzie (stara Atlantyda). Te latające maszyny mogły zrewolucjonizować siły zbrojne kraju w którym większość pasów startowych została zbombardowana przez Aliantów. Gdyby odtworzono tą technologię na czas, mogło by to odmienić losy wojny.

Po wojnie Alianci bardzo spieszyli się z przejęciem niemieckich naukowców którzy pracowali nad rewolucyjnymi maszynami latającymi. Amerykanie i Rosjanie byli zdeterminowani do zgarnięcia jak największej ich liczby. Część z tych naukowców przeniosła się do Nowego Meksyku i stworzyła NASA. Jeden z tych przekonwertowanych naukowców, Herman Holdberg, powiedział kiedyś że Adolf Hitler i naziści mieli wsparcie od ludzi „z innych światów”.

W rzeczywistości byli oni prowadzeni przez duchy (demony) Nephilim zniszczonych podczas Potopu. Demony wykorzystały nazistów do uwolnienia grupy ich ojców, Strażników, z ich podziemnych więzień do których wtrącono ich za zwiedzenie ludzkości w czasach przedpotopowych. Te śmierdzące siarką upadłe anioły (Phil Schneider twierdził że „kosmici” których spotkał śmierdzieli siarką, są również liczne relacje ludzi po Bliskim Spotkaniu które mówią o smrodzie siarki lub „palonej gumy”) udawały że są przybyszami z innej planety, i robią to dalej maskaradując jako Szaraki i piloci UFO. Rozsiewają historię o tym że wizytują na Ziemi od tysięcy lat, podczas gdy naprawdę odcięły sobie drogę do powrotu już w czasach Jareda, gdy podobnie jak Lucyfer i jego towarzysze przed nimi, zbuntowali się przeciwko Bogu.

Gdy wojna się skończyła armia USA weszła w kontakty ze Strażnikami, odkopując ich na terenie pustyni w Dudeal, Meksyk. Ludzie pracujący na rzecz tajnego rządu myślą że mają do czynienia z kosmitami, podczas gdy ludzie na samej górze piramidy doskonale znają prawdziwą naturę Upadłych – dobrym przykładem jest Bill Copper który na początku również myślał że za tym wszystkim stoją przybysze z innych planet. Kolejnym przykładem jest Phill Schneider, inżynier pracujący w projektach Black Ops dla tajnego rządu USA. Pomógł on uwolnić pewną część Strażników, lecz wierzył (prawdopodobnie aż do śmierci) że ma do czynienia z szarakami- kosmitami.

Te istoty nie są kosmitami lecz upadłymi aniołami wspieranymi przez Nephilim.
Wielu oficerów Hitlera pisało że jest opętany przez demony. Hitler sam opisywał na czym polega jego „boska opatrzność”.

Pierwsze głosy zaczął słyszeć w wieku lat 17. W „Mein Kampf” opisuje jak „głos” uratował mu życie podczas bitwy w czasach I wojny światowej. Głos ten kazał mu „wynosić się” z okopu w którym siedział, kilka sekund przed wpadnięciem do niego granatu który zabił wszystkich jego towarzyszy. Wtedy zdał sobie sprawę że prowadzi go jakaś duchowa siła i zaczął planować jak zdobyć władzę nad światem. Teraz wiemy skąd zaczerpnął ten plan. Daje nam to też odpowiedz na to jak i dlaczego ich technologia rozpowszechniła się po całym świecie. Hitler wielokrotnie unikał śmierci, zamachów na swoje życie i zawsze przypisywał swoje niebywałe szczęście duchowemu przewodnictwu i „głosom” które dbały o to by mógł wypełnić swoje przeznaczenie. Jego dobry przyjaciel August Kubizek słyszał ten głos przemawiający ustami Hitlera. Opisywał to wydarzenie w ten sposób: „to było tak jakby Adolf był opętany przez demona”

Cytat Gregora Strassera:
„Słuchając Hitlera można było doznać nagłej wizji jak poprowadzi ludzkość ku chwale. Światło pojawiało się w ciemnym oknie. Dżentelmen z komicznym małym wąsikiem zamieniał się w archanioła. Archanioł pózniej odlatywał i zostawiał tam siedzącego Hitlera, oblanego potem, ze szklistymi oczyma.”
Francois Poncet, ambasador Francji w nazistowskich Niemczech pisał:
„Wpadł w jakiegoś rodzaju spirytystyczny trans. Hitler obawiał się tej istoty szczególnie w nocy. Mogła przyjść po Hitlera kiedy ten spał i śnił.”
„Hitler był opętany przez siły istniejące poza nim… Nie można było myśleć o nim inaczej niż jak o medium. Przez większość czasu medium jest zwykłym, niepozornym człowiekiem. Nagle wypełnia ich coś co wydaje się być nadnaturalną siłą która wywyższa ich nad resztą ludzkości. Siły te są czymś rezydującym poza ich własną osobowością – są przybyszami, jakby z innej planety. Medium jest opętane. Gdy kryzys mija, wracają do przeciętności. Bez cienia wątpliwości Hitler był opętany przez te siły – demoniczne siły dla których osoba Hitlera była tylko tymczasowym wehikułem.” – Rauschning
Pod koniec wojny, gdy Niemcy stały u progu klęski, Towarzystwo Vril (mistyczna odnoga Towarzystwa Thule) twierdziło że posiada sekrety vril-ya, siły która może wzmocnić potęgę przyszłej armii niemieckiej, wyposażyć ją w pojazdy i broń wykraczające poza możliwości technologiczne ludzkości, i że otrzymali te sekrety od istot z innego świata. Maria Orsic, znana też jako Maria Orschitsch, była słynną medium która wraz z Traute A. stworzyła własne Towarzystwo Thule, złożone wyłącznie z kobiet – nazywały się Vril Gesellschaft (wiedzmy Vril)

Wszystko zaczęło się w grudniu 1919 gdy mała grupa ludzi z Thule, Vril i DHvSS (Ludzie czarnego kamienia) spotkała się w Berchtesgaden (Niemcy) z Marią Orsic i inną medium znaną pod pseudonimem „Sigrun”. Maria twierdziła że odebrała transmisję w nieznanym jej, sekretnym języku niemieckich Templariuszy, zawierającą instrukcję do zbudowania maszyn latających. Dokumenty Vril wspominają że zródłem tych telepatycznych wiadomości było Aldebaran, system słoneczny z konstelacji Byka, znajdujący się w odległości 68 lat świetlnych stąd. Sekretny język okazał się być starożytnym językiem sumeryjskim, który był punktem wyjścia dla języków założycieli kultury Babilońskiej. Sigrun,członkini Vril gesellschaft, pomogła przetłumaczyć wiadomość i odszyfrować znaczenie dziwnych obrazów okrągłych maszyn latających.

Wydarzenie to niezwykle podekscytowało nazistów i Hitlera (…)W ten sposób demoniczne siły były w stanie wpłynąć na reżim i pchnąć ich w kierunku Tybetu, Afryki, bieguna Północnego oraz Antarktydy, gdzie szukano ‘Atla’ (Atlantis) oraz jej sekretów… przede wszystkim latających dysków narysowanych przez channelerki.

Im bardziej trudna stawała się dla nich wojna, tym bardziej desperacko próbowali zbudować pojazd na podstawie planów technologicznych z „innego świata”. Udało im się wypracować kształt dysku i cygara, kształt współczesnych vimanów, lecz nie mogli rozpoznać prawdziwego obrazu istot które pchały ich w kierunku budowy tych pojazdów – mimo że okultyści i media używały nazwy „Towarzystwo Vril”, nigdy nie zrozumieli czym naprawdę było vril…

Tak jak mówił Herman Holdberg:
„Pomagali nam ludzie z innych światów”
Istoty te nie były kosmitami tak jak wierzyli w to Hitler i Vril, lecz demonami.

Naziści robili wszystko by udoskonalić swoją technologię. Duchy Nephilim – demony – wykorzystały ich obsesję. Tak jak Aleksandra Wielkiego, wykorzystały Hitlera i Partię do pchnięcia swojej agendy naprzód. Karmili nazistów nową technologią która była potrzebna im do pokonania innych światowych potęg, była to technologia wyprzedzająca ich własną o 25 lat.

Oczywiście nie wszyscy naukowcy i inżynierowie znali prawdziwe zródło tej technologii. Naziści udali się najpierw do Tybetu a pózniej Antarktydy gdzie odkryli antyczne wersje vimanów Nephilim, zbudowanych na podobieństwo merkab Strażników (między-wymiarowych wehikułów). Duchy Nephilim wskazały nazistom miejsca w Antarktydzie po to by odtworzyć ich zniszczone pojazdy i technologię.

Pierwsze kroki nazistów na tym polu znamy dziś jako Dzwony, Haunebu, flugkreisel, Vril V-7, flugelrads, silver bugs.
Oprócz vimanów znalezli też runiczne artefakty przedpotopowe i technologię innych „cudów”: holografię (Blue Beam), kryształy, broń plazmową itd.

Demony Nephilim i upadłe anioły znalazły wreszcie cywilizację zdolną do zbudowania latających wehikułów potrzebnych im w czasie Wielkiej Bitwy dni ostatnich (Objawienia św. Jana). Ciekawostka: W czasie II wojny światowej Świątynia Zeusa z Pergamos (Pergama) w Turcji została przeniesiona przez nazistów do Berlina.
Aniołowi Kościoła w Pergamie napisz: To mówi Ten, który ma miecz obosieczny, ostry. Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana, a trzymasz się mego imienia i wiary mojej się nie zaparłeś, nawet we dni Antypasa, wiernego świadka mojego, który został zabity u was, tam gdzie mieszka szatan. – Objawienia 2: 12-13
Chrystus powiedział że szatański tron jest w Pergamie – dziwne, bo niemieccy archeolodzy rozgrzebali to miejsce na części i odbudowali w Berlinie za rządów Hitlera. Stoi tam do dzisiaj. Jeszcze dziwniejsze jest to że amerykańscy prezydenci używają podium budowanych na podobieństwo tej świątyni. Jako lider „świata demokratycznego”, USA musi grać wielką rolę w ustanowieniu Rządu Światowego – NWO/4 Rzeszy (reich ubermensch).

W czasie II wojny światowej ‘tron Szatana’ został więc przeniesiony do Berlina.

Po II wojnie światowej Amerykanie oraz Rosjanie stworzyli swoje własne wersję pojazdów inspirowanych demonicznymi vimanas, które dzisiaj widywane są na całym świecie. Niesłynna katastrofa w Roswell wydarzyła się tuż po II wojnie światowej.

Większość historyków tłumaczy zachowanie Hitlera specyficzną charyzmą lub chorobą psychiczną. Niektórzy nazywają Hitlera i Partię Nazistowską złem wcielonym. Ale jak wyjaśnią tak wielką rzeszę ludzi która poszła za człowiekiem zdradzającym objawy choroby psychicznej i rozkazującym im dokonywać tych wszystkich ohydnych zbrodni? Odpowiedz jest dość prosta, trzeba tylko patrzeć szerzej – ci ludzie otworzyli drzwi Złemu. Nazistowskie Niemcy kierowane były przez Nephilim. Przeogromne wpływy Towarzystw Thule i Vril oraz teozofii Bławatskiej przyciągnęły do tamtych Niemiec demony. Prawie cały naród został zniewolony przez te złe istoty, dając im u siebie nowe dominium i podążając za ich instrukcjami przekazywanymi przez okultystów i spirytystyczne media.

Towarzystwo Teozoficzne Bławatskiej umocniło się w Niemczech na początku XX wieku. Promowało idee czystej rasy Aryjskiej, potomków Atlantów przewyższających inne rasy pod względem fizycznym i umysłowym – tak jak Nephilim opisywani w Księdze Rodzaju 6 …obie te rasy zostały zniszczone podczas Potopu, a dokładniej rzecz ujmując – była to jedna i ta sama rasa. Naziści i SS przejęli tą ideę rasy aryjskiej i postanowili udowodnić że sami do niej należą. Nazistowscy archeolodzy zaczęli szukać wzdłuż i wszerz szukając dowodów na istnienie tej rasy [Atlantów].

Tak jak kiedyś Nephilim, naziści zaczęli manipulować ludzką genetyką szukając sposobu na wyprodukowanie nowej rasy aryjskiej/atlantów (nephilim). Mordowali też tych którzy nie pasowali do ich modelu społeczeństwa. Naziści w obozach śmierci torturowali ludzi i poddawali ich ohydnym eksperymentom medycznym. Badano wytrzymałość ciał ofiar na nacisk w specjalnych komorach „ciśnieniowych”, testowano na nich narkotyki i trucizny (takie jak fluor), kastrowano i zamrażano. Dzieci poddawane były operacjom i amputacjom bez znieczulenia. Robiono transfuzje krwi między ofiarami. Testowano ich reakcje i wytrzymałość na różne czynniki (opracowano wtedy techniki kontroli i programowania umysłu które doskonalono pózniej w USA – program MK Ultra). „Lekarze” podczas Holokaustu dokonywali na ludziach operacje zmian płci i wycinania organów i kończyn.Demony Nephilim zawsze dokonywały tego typu tortur i eksperymentów genetycznych na ludziach. To Nephilim byli powodem dla którego świat zalał Potop. Już jako duchy, Nephilim komunikowały się w sprawie swych „pomysłów” z Hitlerem i SS. Księga Henocha i wczesne pisma żydowskie mówią nam o manipulacjach genetycznych Nephilim oraz ich ojców, Strażników. Henoch pisał że ich jedyną granicą była ich wyobraznia. Wyjaśniałoby to skalę okrucieństwa które przyniosła ze sobą Partia Nazistowska.

Ojcowie Nephilim, Strażnicy, ciągle przeprowadzają swoje eksperymenty pod pozorem porwań przez Szaraki. W Księdze Rodzaju 6 czytamy że Noe był „nieskazitelny” – był nie tylko prawy lecz również czysty genetycznie, nieskażony. Wydaje się że taki był plan Szatana, aby nie dopuścić do zbawienia rasy ludzkiej przez Zbawiciela wywodzącego się od Adama i Ewy, upadłe anioły zaczęły manipulować ich genetyką.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Ołtarz Pergamon w Muzeum Berlińskim. Ozdobiony jest płaskorzezbami Nephilim (Tytanów) i upadłych aniołów (bogów) – Wojna Bogów/Gigantomachia.http://radtrap.wordpress.com/2011/12/03 ... mment-3277

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1184
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Tajemnicze Stowarzyszenia Vril i Thule

Post autor: janusz » 13 lipca 2012, 22:53


Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1184
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Tajemnicze Stowarzyszenia Vril i Thule

Post autor: janusz » 07 sierpnia 2012, 00:17


Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1184
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Tajemnicze Stowarzyszenia Vril i Thule

Post autor: janusz » 21 grudnia 2016, 23:53

Hitler NSDAP Naziści SS Okultyzm Pogańskie Korzenie


https://www.youtube.com/watch?v=xg83-LnCdiw


Powszechnie uważa się że twórcą społecznej doktryny nazistów byli przywódcy NSDAP. Jednak powstała ona dużo wcześniej i miała swoje korzenie w okultystycznym neopogańskim kulcie zapoczątkowanym przez austriackiego mistyka Guido von Lista.Jeden z członków Germanenorden Walvater i były mason - Rudolf von Sebottendorf - w 1917 roku postanowił założyć własne stowarzyszenie. Tak powstała organizacja która raz na zawsze zmieniła historię - Towarzystwo Thule. Ich ideologia była wprost inspirowana ariozofią. Postanowili jednak pójść dalej niż List iż aktywnie przeciwdziałać dominacji Żydów w Niemczech i zrobić wszystko oczyścić rasę aryjską przywracając jej dawną świetność. Do Towarzystwa szybko dołączyło wielu ludzi wśród których znajdowali się przemysłowcy, artyści, profesorowie czy dziennikarze. Towarzystwo szybko rosło w siłę i w szczytowym okresie swojego istnienia liczyło około 1 500 członków w całej Bawarii. Symbolem Towarzystwa stała się swastyka.

ODPOWIEDZ