Projekt Cheops

Michał

Re: Projekt Cheops

Post autor: Michał » 10 lutego 2011, 23:02

ja nie zaglądałem na tamto forum od momentu w którym zrezygnowałem z funkcji moda - w sumie jestem ciekaw co tam się teraz dzieje ;)

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 10 lutego 2011, 23:03

Najlepiej poinformowany jest Janusz, a ja że cześto z nim rozmawiam,, zaraz po nim :D
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 10 lutego 2011, 23:04

Chanell przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalem na twojego posta, ale tak naprawde dopiero teraz go zauwazylem, nie wiem co sie dzieje z moim kompem //buu. Wracajac do projektu Cheops, mi nieodpowiada wiele rzeczy w tym projekcie, a wlasciwie wszystko, oprocz prowadzenia prac wkopaliskowych, bo nawet intencje tych prac, przebudzenie faraona, nie za bardzo mi odpowiadaja. Nawet ogladajac film mumia, mialem skojarzenia z PCH i przebudzeniem faraona. Mozna by tu wiele napisac, ale musielibysmy znow powrocic do celu wybudowania piramid, czym byla piramida cheopsa, czym moze byc, i wszystkim co jest z tym zwiazane

Awatar użytkownika
chanell

Post autor: chanell » 10 lutego 2011, 23:05

Blad Może poprostu ten film zrobił na tobie ogromne wrażenie ? Myslę że ąz tak nie będzie jak w tym filmie
Mamy trochę odmienne zdania,ale myslę że to nas nie porózni ? Zawsze przecież można zmienić poglady,po zapoznaniu się z niezbitymi dowodami w danej sprawie.Jak już napisałam,jesli się okarze że to wszystko kit to będę się kajać na kolanach i bić po łbie
Czytałam gdzieś ( niestety nie pamiętam na którym forum) że Piramida była kiedyś używana jako broń w czasach wojen bogów.Może kiedyś dowiemy się do czego słuzyła.
Blad oglądałeś film" Gwiezdne wrota" ? To by dopiero była tragedia!! Chodź z drugiej strony fajnie byłoby podrózować na inne planety w taki sposób.Wiesz właściwie to ja marze oczymś takim,tylko bez brutalnego i bezdusznego boga RA w tle
Pozdrawiam serdecznie :D

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 10 lutego 2011, 23:06

Słońce, nie, film na mnie nie zrobił żadnego wrażenia, bo to po prostu film, w którym ukryto trochę historii. Jak wiesz, czytałem chyba tylko 1 czy dwie sesje z lucyną, nie znam ludzi tam współpracujących, ale ufam swoim odczuciom, a ono mówią że zamiary są co najmniej ciemne. Po prostu wyczuwam coś złego, jakąś niedobrą energię. W szczególności od tego całego Samcia. ;)

Michał

Post autor: Michał » 10 lutego 2011, 23:08

a ja mam pytanko - jak teraz na forum projektu cheops jest określane nibiru? gdzie jest? czy już ją widać? a jeśli nie toi jak to jest tłumaczone? ;)

Awatar użytkownika
chanell

Post autor: chanell » 10 lutego 2011, 23:10

Michał napisał:
a ja mam pytanko - jak teraz na forum projektu cheops jest określane nibiru? gdzie jest? czy już ją widać? a jeśli nie toi jak to jest tłumaczone? chanell ty pewnie wiesz 8-)
Michał powiem ci szczerze że nawet nie zaglądam do tego tematu,bo tam nie ma konkretów tylko piany i wypociny Artqa. Choc chyba ostatnio podobno termin się przesunął Na 2010 rok ,co oczywiście było powodem do osmieszania ludzi którzy w to wierzą.Musze się przyznać że nie czytam wszystkiego ,poprostu mam swoje ulubione tematy i staram się z daleka omijać pewnych forumowiczów.
Doszłam do wniosku że jak Nibiru leci ,to i tak nic na to nie poradzimy,a jak jej nie ma to super.Szkoda mi czasu na roztrząsanie tej kwesti.Mam jeszcze tle do nauki .
Pozdrawiam :P
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

skryty

Post autor: skryty » 10 lutego 2011, 23:12

Witam
Widzę że wiele osób na tym forum zna sie z forum dotyczącego PCH.
Z pierwszego posta jaki jest w tym wątku dowiedziałem sie o pewnych hm.........podejżeniach wobec PCH.
Ja moze nie powinienem się w tej kwestii wypowiadać -bo nie znam całęj sprawy ale.........

W pewnym wersie zacytaowano ze do obrony-ochrony ziemi potrzebny jest klucz i kapłanka.Skojażyło mi się to byc moze błędnie z filmem " 5 ELEMENT".Ot taka mała dygresja a propos tego tematu.

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 10 lutego 2011, 23:12

widzisz, 5 element, był filmem całkiem pozytywnym, natomiast PCH nie jest nim do końca, bardziej przypomina tak jak wczesniej pisałem film Mumia

Michał

Post autor: Michał » 10 lutego 2011, 23:13

a mi transformers 2 - serio 8-)

ODPOWIEDZ