Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

artman
Posty: 3
Rejestracja: 20 lutego 2013, 11:33

Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

Post autor: artman » 18 maja 2014, 06:53

Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

Witam serdecznie

Od wielu lat zajmuję się rozwojem duchowym, piszę książki i artykuły. Rozwijam mądrość i wgląd w naturę rzeczy. Doradzam, pomagam i wspieram.

Zapraszam na analizy czakr, rozwoju świadomości, sesje regresywne podczas których docieramy do przyczyn problemu, aby je usunąć i uwolnić towarzyszące im emocje. Pomagam również uzdrowić jakieś relacje czy zmienić niekorzystne tendencje. Czasami podczas pracy z daną osobą wykonuję różne procesy duchowe i energetyczne, które podpowiada mi intuicja. Wszystko odbywa się w medytacji i z prowadzeniem przez Wyższe Ja. Moja pełna oferta jest tutaj:
Zapraszam również do poczytania artykułów oraz nabycia mojej książki "U........", która niedługo ukaże się drukiem :) Na pewno będzie to wspaniały prezent dla siebie i innych osób.

pozdrawiam i zapraszam

Awatar użytkownika
Blad
Posty: 550
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:33
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książk

Post autor: Blad » 27 maja 2014, 13:54

Chciałem zwrócić uwagę,, że to nie fet miejsce na reklamy,, jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia to podziel się swoją wiedzą,, a jeżeli masz ochotę tylko reklamować swoje usługi to niestety będziemy musieli się pożegnać. My dzielimy się swoją wiedzą bezpłatnie a na miejsce na swoją reklamę trzeba sobie zapracować. Przykro mi panie kolego.
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

ODPOWIEDZ