REIKARNACJA

Awatar użytkownika
chanell
Posty: 453
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 23:54
Lokalizacja: Kraków - PL

REIKARNACJA

Post autor: chanell » 29 stycznia 2012, 13:27

Nasi przyjaciele, rodzina, wrogowie… znamy ich z „poprzedniego życia”!

Znamy ,czy nie ,jak myślicie ?

Analizując historie związane z reinkarnacją, które trafiają do redakcji FN, można stworzyć katalog zasad i prawidłowości, które dotyczą fenomenu tego, że dusze ludzkie „wcielają się ponownie”. Nie są to rzeczy przeczytane w książkach o tym zjawisku, a jedynie wnioski z badania konkretnych przypadków. Jest to więc wiedza tym cenniejsza, gdyż empiryczna, oparta na doświadczeniu.

Wśród tych prawidłowości można zauważyć, że bardzo często ludzie są podobni do swojego wcześniejszego wcielania. Dlaczego tak jest? W jaki sposób? Jaki jest tego sens? Na razie te pytania pomińmy milczeniem, a jedynie uznajmy, że jest taki fakt.

Na pokład Nautilusa dotarł bardzo ciekawy materiał ze Stanów Zjednoczonych, gdzie reinkarnowała się cała grupa osób w jednej miejscowości. Osób, które razem ze sobą przeżyły dramatyczne wydarzenia w poprzednim życiu. Pod wpływem regresji hipnotycznej ludzie ci zaczęli poznawać swoich dawnych „bliskich i zaciekłych wrogów”, którzy tym razem pojawiali się w ich otoczeniu w zupełnie nowych rolach.

cały materiał można przeczytać na stronie FN

http://www.nautilus.org.pl/index.php?p=artykul&id=2499
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1181
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: REIKARNACJA

Post autor: janusz » 18 marca 2013, 23:34

Mieszkający w Glasgow czteroletni Cameron Macauley twierdzi, że pamięta swoje poprzednie życie. Podawane przez niego szczegóły dotyczące byłej rodziny i dawnego domu sprawiły, że jego losem zainteresowali się naukowcy, a jego zaniepokojona matka rozpoczęła prywatne śledztwo. Autorzy dokumentu towarzyszą jej oraz chłopcu podczas ich wyprawy do miejsca, gdzie rzekomo wcześniej żył, na wyspę Barra w Szkocji, aby tam zweryfikować jego opowieści.


Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1181
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: REIKARNACJA

Post autor: janusz » 05 lipca 2014, 21:17


ODPOWIEDZ