UFO - Sekrety Trzeciej Rzeszy

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1181
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

UFO - Sekrety Trzeciej Rzeszy

Post autor: janusz » 30 marca 2011, 20:05


https://www.youtube.com/watch?v=Le0WuEe3Rjc

Wygląda na to, że Aldebarańczycy to Niburianie czyli Anunnaki.

ObrazekObrazek

Zastanawiające jest, że Aldebaran to główna gwiazda w konstelacji Byka a bogowie z Nibiru mieli na głowie rogi Byka. :shock:

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
chanell
Posty: 453
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 23:54
Lokalizacja: Kraków - PL

Re: UFO - Sekrety Trzeciej Rzeszy

Post autor: chanell » 05 lutego 2012, 01:52


Niemcy poszukiwali w Tybecie zaginionej wiedzy poprzednich ziemskich cywilizacjiPo I wojnie światowej sytuacja sprzyjała powstawaniu różnych ekstremalnych ruchów i organizacji. Dość wspomnieć, że faszyzm ma właśnie taki rodowód a faszyści to początkowo byli po prostu kombatanci. Oprócz ruchów masowych zawsze powstają też organizacje elitarne. Niewątpliwie taką było mistyczne niemieckie towarzystwo Thule.

Thule dało początek Nazizmowi. Była to organizacja skrajnie rasistowska, ale i opierająca się na mistyce. Wiadomo na pewno, że członkami "Thule" byli nazistowscy zbrodniarze tacy jak Alfred Rosenberg, Heinrich Himmler i Rudolf Hess. Podobno członkiem towarzystwa był też Adolf Hitler.

Thule było organizacją bardzo wpływową. Część z jej ideologii zakładała, że Germanie wywodzą się od Arian, starożytnego ludu charakteryzującego się pewnymi cechami zewnętrznymi między innymi jasnymi włosami i określonymi rysami twarzy.

Niemcy prowadzili bardzo skrupulatne badania antropologiczne w Tybecie, uważali Tybetańczyków za potomków Arian. Wyprawy organizowane przez dr Ernsta Schaefera z "Deutsches Ahnenerbe", oficera SS wysokiej rangi. Większość nakręconych przez niego wtedy filmów trafiła w ręce Amerykanów i do dzisiaj jest zdeponowana w ich archiwach.

Jednak istnieją informacje potwierdzające, że Niemcy nie jechali do Tybetu tylko po to, aby mierzyć czaszki autochtonów. Podstawowym celem wypraw tybetańskich były poszukiwania śladów pozostawionych przez inne cywilizacje. Oczekiwano, że uda się odnaleźć wiedzę pozostawioną po poprzedzających naszą cywilizacjach ziemskich.
Poszukiwania prowadzone były głównie w ukrytych w górach klasztorów tybetańskich i hinduskich. Badacze spodziewali się odkryć jakieś starożytne księgozbiory, których tłumaczenie może spowodować pozyskanie wiedzy o wielkim znaczeniu.

Poszukiwano mitycznego miasta Shambala, które według legend miało być podziemnym miastem stworzonym przez bogów. Niemcy spodziewali się odkryć to miejsce i przejąć znajdującą się tam technologię. Jednak dostęp do tego tajemniczego miejsca jest pilnie strzeżony przez mnichów. Nie ma odpowiedniej ilości informacji pozwalających na stwierdzenie, czy Niemcy odnaleźli to, co chcieli czy nie.

Wiemy natomiast, że tajnej zapomnianej wiedzy szukano również na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Południowej. Dla Niemców poszukiwania stały się wręcz sprawą wagi państwowej. Igor Witkowski w swojej książce "Supertajne bronie Hitlera" zwrócił uwagę, że działalność Nazistów w Tybecie nie pozostała niezauważona przez wywiad amerykański, który zamontował tam swoją delegaturę. To może świadczyć, że sprawę traktowano poważnie.

Jest wiele poszlak wskazujących na to, że Niemcy nie wrócili z Tybetu z pustymi rękami. Podobno odnaleźli egzemplarz starożytnej Vimany. Jest to typ pojazdu, jaki jest ze szczegółami opisany w staroindyjskich eposach.
Starożytne dzieło, "Vimaanika Shastra" zawiera wiele opisów na temat budowy tych pojazdów, sposobu ich wykorzystania, metod napędzania a nawet przygotowywania posiłków na czas lotu. Jednak wiele z opisów tego tekstu wygląda tak jakby spisujący nie do końca wiedział, co ogląda i jak to coś działa. Potrzebne, zatem były dodatkowe opisy, które można przetłumaczyć i zrozumieć zasadę działania zapomnianej technologii antygrawitacyjnej.

Czy Niemcom się udało? Jest to bardzo prawdopodobne. Większość osób uważa, że słynna, Wunderwaffe, nad którą Naziści pracowali między innymi w Górach Sowich to nie była broń jądrowa, ale właśnie generatory antygrawitacji. Projekt nosił kryptonim Chronos a pieczę nad nim sprawował osobiście Rudolf Hess, prawa ręka Hitlera i członek towarzystwa „Thule”.

Gdyby Niemcom udało się odtworzenie zapomnianej technologii Viman byłby to przełom tak ogromny, że zmieniłby losy wojny. Niemcy planowali podobno budowy wielkich platform antygrawitacyjnych, które niczym sterowce mogły nadlecieć nad dowolny obszar i dokonać nalotu o niespotykanej sile, nawet z wykorzystaniem konwencjonalnych ładunków prochowych. Tematyka antygrawitacyjnych eksperymentów prowadzonych przez Niemców jest pasjonująca, ten fragment historii II Wojny Światowej wymaga jeszcze wielu analiz i badań.
http://innemedium.pl/wiadomosc/niemcy-p ... ywilizacji
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1181
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: UFO - Sekrety Trzeciej Rzeszy

Post autor: janusz » 11 czerwca 2012, 21:34


Awatar użytkownika
chanell
Posty: 453
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 23:54
Lokalizacja: Kraków - PL

Re: UFO - Sekrety Trzeciej Rzeszy

Post autor: chanell » 08 października 2012, 20:51

Amerykanie odtajnili plany budowy UFO


Amerykanie odtajnili dane dotyczące budowy i pierwszych testów latającego spodka, czyli Projektu 1794.
Obrazek
Grafika z odtajnionych akt projektu. Fot. USAF /materiały prasowe

W prace nad maszyną, zapoczątkowane w 1950 roku, zaangażowane były Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych (USAF) i nieistniejąca już kanadyjska firma Avro. Ich celem było stworzenie samolotu innego niż wszystkie, samolotu wzorowanego na UFO. Kosmiczny miał być nie tylko jego wygląd, ale także osiągi i charakterystyka.
Spodek przystosowano bowiem do pionowego startu i lądowania, które przy takim kształcie wydawały się jedynym słusznym sposobem na wzbicie się w powietrze. Oba manewry były możliwe dzięki specjalnym dyszom stabilizującym. Konstruktorzy założyli, że lot będzie się odbywał w stratosferze, gdzie pojazd osiągnie zawrotne 4 tys. km/h. Do podobnej prędkości zbliżył się zwiadowczy samolot Lockheed SR-71 Blackbird, zaprojektowany na zamówienie CIA na przełomie lat 60. i 70. Dokumenty ujawnione przez USAF pokazują, że prace nad rozwojem maszyny szły lepiej niż zakładano. Projekt 1794 dotarł do fazy prototypu, który przeszedł serię wstępnych testów. Jednakże w 1960 roku kosmiczne przedsięwzięcie zostało anulowane i co ciekawe - powodem nie były koszty. Te oszacowano wówczas na 3 168 000 dol., czyli dzisiejsze 26,6 mln. Trudno wskazać prawdziwy powód. Zapis wideo z testów jednej z maszyn skonstruowanych w ramach Projektu 1794 pokazuje, że oderwanie się od ziemi nie było wcale takie proste.

Obrazek
Fot. USAF /materiały prasowe

Trudno wyobrazić sobie lepszą nowinę dla wielbicieli teorii spiskowych i UFO. W końcu 2 lipca 1947 roku w Roswell w stanie Nowy Meksyk miał rozbić się latający spodek. Czy to odnaleziony wówczas wrak stał się podstawą Projektu 1794?http://nt.interia.pl/technauka/news/ame ... fo,1850336Bardzo to wszystko ciekawe .Powszechnie wiadomo że niemieccy wynalazcy ,pracowali nad takim pojazdem.Pewnie to ich zasługa ;)
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1181
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: UFO - Sekrety Trzeciej Rzeszy

Post autor: janusz » 29 września 2015, 23:48

Najtajniejsze przedsięwzięcie III Rzeszy - Igor Witkowski - 25.09.2015


https://www.youtube.com/watch?v=M2YOJ-VU3CY

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1181
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: UFO - Sekrety Trzeciej Rzeszy

Post autor: janusz » 09 października 2015, 22:36


https://www.youtube.com/watch?v=w8cpUJKE7dw

Grupa historyków próbuje wyjaśnić, jaki istnieje związek pomiędzy obserwacjami UFO w ciągu ostatnich 50 lat a technologią latających talerzy, odkrytą przez niemieckich naukowców podczas II wojny światowej. Dzięki wykorzystaniu archiwalnych materiałów filmowych i nowoczesnej grafiki komputerowej udało się zrekonstruować wydarzenia i odtworzyć historię fenomenu UFO. Z programu dowiemy się, czy tajemnicze pojazdy w kształcie dysków są wytworami obcej cywilizacji, czy może iluzją optyczną. A może są czyms zupełnie innym?

ODPOWIEDZ