Amulety i Talizmany

Ciekawski
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 10:04

Amulety i Talizmany

Post autor: Ciekawski » 02 lutego 2017, 19:03

Co sądzicie na temat amuletów bądź talizmanów warto nosić? Czy pomaga to w rozwoju duchowym? I co sądzicie na temat krzyża Atlantów?

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1184
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Amulety i Talizmany

Post autor: janusz » 09 lutego 2017, 00:01

W rozwoju duchowym pomaga kontakt z innym człowiekiem. Co do krzyża Atlantów .......

Edgar Cayce („Śpiący prorok”) najsłynniejszy amerykański jasnowidz i mistyk XX wieku, wchodząc w świat poprzednich wcieleń swoich pacjentów, mimo woli, zaczął trafiać na opisy pradawnego lądu leżącego na oceanie pomiędzy Europą a Ameryką. Po pierwszym takim przypadku, gdy jego asystentka odczytała zapis jego transowej relacji powiedział: „Zastanawiam się teraz, skąd to się wzięło i czy coś takiego w ogóle mogło istnieć? Cayce nigdy nie czytał dwóch dialogów Platona poświęconych Atlantydzie. Później miał coraz mniej wątpliwości. Z jego odczytów wynika, że istniała dziesiątki tysięcy lat temu cywilizacja o dużej kulturze technicznej, która ostatecznie zdegenerowała się i podzieliła los biblijnej Sodomy i Gomory. Cayce widział trzy okresy zniszczenia Atlantydy. Pierwsze dwa ok. 15000 lat p.n.e., kiedy to główny ląd został rozbity na wyspy i trzeci ok. 10000 lat p.n.e., gdy trzy wielkie wyspy i kilka mniejszych zniknęło w ciągu jednej nocy. Jasnowidz wskazywał położenie geograficzne Atlantydy od miejsca na zachodzie, gdzie obecnie znajduje się Morze Sargassowe, po Azory na wschodzie. Wielu mieszkańców Atlantydy wyczuwało zbliżającą się zagładę i falami emigrowało w różnych kierunkach. Stąd tłumaczy się podobieństwo kultur Egiptu, Peru, Meksyku, Ameryki Środkowej. Według niego Atlantydzi pomagali w Egipcie budować piramidy i Sfinksa. Co ciekawe jasnowidz powiedział, że pod łapami Sfinksa mityczni przodkowie rodzaju ludzkiego umieścili swoją bibliotekę z wszystkimi informacjami o ich cywilizacji. Do biblioteki miało prowadzić kilka ukrytych tuneli. Przynieśli oni do Egiptu nową wiedzę, której ślady odnajdujemy po dziś. Zarówno piramidy jak i Sfinks kryją jeszcze niejedną zagadkę. Przeróżni badacze cały czas odkrywają nowe rewelacje związane z najpotężniejszymi budowlami antycznego świata. Ustalono na przykład, że układ piramid jest odwzorowaniem układu gwiezdnego Oriona, w takiej formie w jakiej był on przed około 10,5 tysiącami lat. Cały czas pozostaje również nie do końca wyjaśniona zagadka dziwnej energii, charakterystycznej dla wnętrza piramidy Cheopsa. Te zagadki poszerzają tylko grono zwolenników teorii, że cały kompleks antycznych budowli w Egipcie jest formą jakiegoś listu, przekazu z przeszłości. Informacją, której jeszcze nie potrafimy odszyfrować, albo na której przyjęcie jeszcze nie jesteśmy gotowi. Czy autorami tego niezwykłego przekazu byli rzeczywiście Atlantydzi ?

A oto dwie ciekawostki znalezione w Egipcie i mające być może powiązanie z Atlantydą.

Egipskie hieroglify potwierdzają przeniesienie tego Krzyża do Egiptu. Tzw. „Krzyż Atlantydzki” różni się od „Krzyża Egipskiego – Ankha”, tym, iż dolne ramię jest podzielone na dwie części.

Obrazek

Krzyż Anhem noszony na szyi czy zawieszony na ścianie powoduje szkodliwe promieniowanie szarej zieleni radiestezyjnej. :(
Podzielenie dolnego ramienia osłabia tzw. promieniowanie zieleni ujemnej na ciało czlowieka.

ODPOWIEDZ