Zapoznajmy się i podyskutujmy

Awatar użytkownika
chanell

Zapoznajmy się i podyskutujmy

Post autor: chanell » 17 marca 2011, 23:51

Jeden z naszych drogich administratorów,podsunął mi pomysł założenia tego wątku.
................ czytaja setki , czyli czytelnia a nie forum. Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Na forum zarejestrowanych jest 23 użytkowników z czego może 5 osób aktywnie się udziela .Proponuję się przedstawić ( krótki opis i zainteresowania ) i pisać,pisać ,pisać,dyskutować,dyskutować,dyskutować ;) Wymiana informacji w dzisiejszych czasach jest konieczna.

To może zacznę od siebie :
Dorota - Polska - Kraków
zainteresowania : dobre książki,film ,muzyka,teorie spiskowe,historia ,UFO
Czasem wydaje mi się że jestem z innej epoki a na pewno z innej planety :D :D
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Re: Zapoznajmy się i podyskutujmy

Post autor: Blad » 18 marca 2011, 12:42

Błąd :) James Błąd. Ja niewiele mogę powiedzieć o sobie, większość jest w moich pracach, czy na stronie internetowej, która zabiera mi wiele czasu. Nie samo wpisanie informacji, a wyszukiwanie jej w głębokich zasobach internetu i wyłapanie tych najważniejszych, oczywiście moim zdaniem. Do tego wiele czasu zajmuje mi Piotr Włost, którego historia jest tak tajemnicza i pogmatwana, że trzeba wiele o nim przeczytać żeby się dowiedzieć jednego małego zdarzenia z jego życia. Góra Ślęża, o której tak wiele na tym forum, jest jak Piotr, skrywa wiele tajemnic swojego ducha. Wielu pewnie zapyta czy warto odkrywać czyjeś ukryte tajemnice? Warto, w szczególności gdy ludzi, którzy je znali jest niewielu, lub też co jest bardziej prawdopodobne, nie ma wcale, a były przekazywane z pokolenia na pokolenie, w jakimś konkretnym celu.
To wszytko zabiera mi tyle czasu, że na forum nie za wiele go zostaje, a więc liczę na was w tym zakresie :)
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

Awatar użytkownika
janusz

Post autor: janusz » 18 marca 2011, 21:47

Witam. :)
Moje zainteresowania są różne. Największe to książki i filmowanie. Od 1990 pasją stały się wycieczki na górę Ślężę oraz poznanie postaci jej średniowiecznego właściciela Piotra W. ;)
Mieszkam we Wrocławiu około 33 km od tej ''Tajemniczej Góry'' i staram się zainteresować jej pięknem wszystkich pielgrzymujących po Dolnym Śląsku :D ......i nie tylko.

Obrazek

Aha :idea: ....mam na imię Janusz.

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 19 marca 2011, 11:05

taaaa i to od ciebie załapałem tę chorobę zwaną Ślężnicą,, albo inaczej Włostowicą :P

Awatar użytkownika
janusz

Post autor: janusz » 19 marca 2011, 21:26

Hahaha :lol:
Ależ Andrzejku, czyż ONA nie jest piękna. A co do Piotrka to.........jeszcze zrobi karierę. :)

Awatar użytkownika
chanell

Post autor: chanell » 20 marca 2011, 23:16

Wiecie co ? Powoli i ja zaczynam obserwować u siebie symptomy tej tajemniczej choroby " ślężnicy - włostowicy " :D :D

Awatar użytkownika
chanell

Post autor: chanell » 24 marca 2011, 09:46

No to zapoznaliśmy się :lol: hm....... faktycznie czytelnia !!!!

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 24 marca 2011, 12:29

A jednak,, sama się o tym przekonałaś :) Chyba trzeba będzie karty biblioteczne zacząć wydawać,, chyba że ... poranna kawę. Za starych dobrych czasów, z rańca chodziło się do klubu MPiK zamawiało się pachnacą kawę, kawałek ciastka i zagłębiało się w lekturę porannej prasy, która była przymocowana do takich długich kijków. Nie trzeba było kupować codziennie gazet. :) Z| resztą odbywaliśmy tam wiele spotkań np w 6 osób przy jednej szklance herbaty, bo na więcej nie uzbieraliśmy :)

Awatar użytkownika
janusz

Post autor: janusz » 25 marca 2011, 20:43

Karty jak karty :( Ale może dobry film z ''MOMENTAMI'', wprowadziłby tutaj więcej otwartości w forumowych kontaktach. :idea:

Awatar użytkownika
arlson

Post autor: arlson » 27 marca 2011, 18:41

E, coś ostatnio tu mało bywam.

To napiszę wzorem chanell.
Rafał- Polska- Zduńska Wola
Zainteresowania: biologia, ekologia, parapsychologia, oobe, LD, hemi-sync, miejsca mocy, muzyka i inne. ;)
A i jeszcze próbuję rozwijać się duchowo, co mi nie wychodzi za bardzo, bo nie mogę za bardzo znaleźć czasu, i medytuję, a raczej próbuję medytować jak kładę się spać, a że zazwyczaj jestem strasznie zmęczony to nic ciekawego przy tym nie osiągam. :oops:
Świadomość, że nastaną wielkie zmiany nie jest negatywna- to jest ewolucja.

ODPOWIEDZ