Blad i radio PARADISE

Awatar użytkownika
janusz

Re: Blad i radio PARADISE

Post autor: janusz » 18 października 2011, 01:55

Bractwa bractwami, ale najważniejsza przyjaźń między forumowymi radiosłuchaczami. :D

Obrazek
Jak w raju :shock:....... Jednak muzyka i taniec rozluźnia. :D

Andrzejku następnym razem postaraj się i na ''rajskim radiu'' opowiedz coś o........ ''Dziewczynie szamana''. :roll:

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 30 listopada 2011, 17:00

Tak dla pewności,, od poniedziałku już nie gram w Radio Paradise, niestety nie zostałem o tym poinformowany :D nie dostalem ani słowa wyjaśnienia, ani dziękuje ani pocałuj mnie w dupę. Po prostu zniknąłem z Ekipy :D. Orientuję sie w podłożu takiego postepowania właściciela radio, ale trudno mi zrozumieć sposobu w jaki załatwił sprawę. To samo dotyczyło Anioła w Czerni. Post który napisałem na tablisy słuczacze Radio Paradise zostal usuniety więc umieściłem g na profilu Joli i zamieszczam go tutaj :D
podziękowania.JPG
podziękowania dla Joli zamieszczone przezemnie na Scianie Słuchacze Radio Paradise , które zostały usunięte przez właściciela radio
podziękowania.JPG (61.39 KiB) Przejrzano 362 razy
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

Awatar użytkownika
chanell

Post autor: chanell » 01 grudnia 2011, 07:26

Andrzej ,widziałam ten twój komentarz ,bo dostaję powiadomienia o postach na FB na pocztę mailową ,ale myślałam że dotyczył tylko Anioła w czerni weszłam na grupę,ale tam nic nie znalazłam tylko jakiś komentarz ze muzyka do kitu.Dziwne i niekulturalne zachowanie własciciela radia,no cóż.........chamstwo.
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Awatar użytkownika
janusz

Post autor: janusz » 01 grudnia 2011, 20:28

Andrzejku dziękujemy za wspaniałe nocne wieczory, z naprawdę dobrą muzyką.

Zablokowany