Muzyka

Michał

Re: Muzyka

Post autor: Michał » 26 lutego 2011, 13:32

dla wszystkich fanów Boney M :D

Rasputin :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=cdkBs0VC ... ture=feedf

wersja z jajem i z jajami :twisted: (w wykonaniu battle metalowego zespołu Turisas :twisted: )

na pewno wesoła wersja

Awatar użytkownika
maxim
Administrator
Kontakt:

Post autor: maxim » 02 marca 2011, 09:28

:? Nie wiem czy to na miejscu będzie, ale przyda się jakaś produkcja, że tak to ujmę, z lat bieżących.
Jako osoba reprezentująca młode pokolenia dam coś czego ja słucham :)

Na youtubie można pewnie już znaleźć zmasterowane wersje Magnetic Man.

I na koniec jeszcze jeden fenomen :)
Nie rób nic na siłę, weź większy młotek.

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 02 marca 2011, 11:51

Czyżbyś chciał powiedzieć że my jesteśmy starzy i masz czas tak jak muzyka przeminął? z resztą po muzyce tak naprawdę widać szybkość i rozwój. "Moja" muzyka, muzyka moich rodziców, czy jeszcze wcześniej, muzyka moich dziadków. Generalnie, z muzyka jestem na bieżąco, bo moje,,hmmm młodsze pokolenie, zmusza mnie do słuchania drumsów czy innych tego typu dźwięków. Moim zdaniem, ta muzyka jest tak skonstruowana że w znacznym stopniu wibracje tonów znacząco wpływają na mózg. Nie znam badań naukowych na ten temat, ale znam to z własnej autopsji. Odczuwam to głęboko w mojej głowie i powoduje że moj mózg czuje się zmęczony. W mojej ostatniej podróży do Polski przez jakiś czas słuchaliśmy z krzyśkiem jego muzyki, a muszę powiedzieć że wybrał ta łagodniejszą jej cześć, triesto czy innego dj-a. Na prawdę, ta muzyka utrudniała mi prowadzenie samochodu, gdzieś pod moją czaszką mój mózg aż tętnił, i to boleśnie. Kiedyś znalazłem taki program jak braingenerator. pracował na zasadzie częstotliwości fal dźwiękowych pobudzając, lub zmuszając do większej aktywności mózg. To działa tak samo
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się proste
Wędzonki, kiełbasa, szynka
http://www.smokedsausage.uk

Awatar użytkownika
maxim
Administrator
Kontakt:

Post autor: maxim » 03 marca 2011, 14:10

Błąd pisze:Czyżbyś chciał powiedzieć że my jesteśmy starzy i masz czas tak jak muzyka przeminął
Broń Cie Panie Boże. To ty napisałeś :P Mi to nawet przez myśl nie przeszło.

To o czym piszesz jest czystą ewolucją i jej skutkami...

Za Twoich czasów Jare i Oldfield byli prekursorami muzyki "alternatywnej" (bo pewnie nie wiedzieli jak ją wtedy nazwać), w większości przypadków przez Twoich rodziców a moich dziadków uznawani oni byli za fanatyków a ich muzyka za tą do trzepania dywanów. Teraz jest Armin, Tiesto, Rusko czy Dub Fx, przez nas słuchani, przez Was znielubiani a dla moich dzieci będą to już szlagiery. (Postne Ci filmik jak moja mała szaleje przy Rusko)

Od przybytku głowa nie boli, od postępu owszem. :mrgreen:
Aż boje się pomyśleć czego moja córka będzie kiedyś słuchać.
Nie rób nic na siłę, weź większy młotek.

Michał

Post autor: Michał » 05 marca 2011, 11:23

a że tak zapytam - którzy z nas to 'my" a którzy to "wy"?

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 05 marca 2011, 15:18

no ja należę do tego pokolenia, które to niby już,, albo jak co niektórzy mówią, dopiero przeżyli pół :)

Ta muzyka to są czasy kiedy zacząłem się uczyć życia. Wtedy, jako młody chłopak pracowałem w Katolickim Ośrodku Odwykowym dla Młodzieży uzależnionej w Bolszewie. "Biała Pani" dopiero pojawiała się na rynku, i nie dla wszystkich była dostępna. Ciężkie to i trudne były czasy, które chyba przegraliśmy.

Michał

Post autor: Michał » 06 marca 2011, 01:19

Obejrzałem dzis film "TRON: Dziedzictwo" - wizualny majstersztyk.. muzyka jest doskonała.

http://www.youtube.com/watch?v=b8OELzmp ... 2A&index=1

pozniej leci automatycznie cały soundtrack - blad, ta muzyka też powoduje twoje rozregulowanie?

Awatar użytkownika
Blad
Kontakt:

Post autor: Blad » 06 marca 2011, 13:12

Nie,, oczywiście że nie, ta pobudza moją wyobraźnię, nie wiem o czym jest film jeszcze go nie oglądałem i nawet nie słyszałem o nim, ale w tej muzyce słyszę pogodę, wiatr i wodę płynacą jakby stromieniem, (3), tam słychać wyraźnie każdą kroplę wody. Atmosfera całości jest strasznie mistyczna. (4) częśc to jeźdźcy,, czterech, pogoda nie najlepsza, gdzieś w dali zbliżająca się burza.
z resztą,, doskonała muza :)

EDIT: A jednak pomyliły mi się czasy :) wrzuciłem go do naszej filmoteki

Michał

Post autor: Michał » 06 marca 2011, 15:13

ten film trzeba oglądać w dobrej jakości bo to wizualna perełka którą zniszczy słaba jakość obrazu - bardzo załuję, że nie byłem na nim w kinie (chociaż w tym domowym też było ok)

obraz zrobił na mnie tak samo potężne wrażenie jak muzyka - aż dziw, że nie była ona nawet nominowana do oscara w tym roku...

Awatar użytkownika
chanell

Post autor: chanell » 24 marca 2011, 00:43

Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

ODPOWIEDZ