Strona 1 z 1

Project Blue-Beam - a Ufo

: 31 maja 2011, 00:19
autor: chanell
Project Blue-Beam – blisko finału... Statek-matka UFO

To wygląda na próbę generalną. Wczoraj (26 maja) w programie Hola Todos telewizji peruwiańskiej pokazano niezwykłe nagranie wielkiego statku kosmicznego, UFO… Nagranie było dokonane rzekomo za pomocą telefonu komórkowego. Materiał został podobno przekazany za darmo stacji telewizyjnej. Oczywiście jest to falsyfikat, jednak ktoś musiał w niego włożyć sporo pracy – zachodzi więc pytanie po co?
Realizatorzy projektu Blue-Beam, o którym już pisaliśmy, stopniowo przygotowują społeczeństwo na „inwazję obcych” czy też „przyjście Mesjasza”. Setki wież GWEN w USA i nie tylko będzie służyło emisji dźwięków prosto do naszych mózgów, potrzebna jest tylko bardzo realistyczna projekcja, żeby ludzie uwierzyli, że to co obserwują jest cudem.
Niestety, nie jest to niewinna zabawa, można bowiem przewidzieć, że „inwazja obcych” będzie momentem przełomowym, pretekstem do wprowadzenia rządu światowego i wypuszczenia szwadronów śmierci na ulice, aby te w sposób systematyczny mogły mordować opozycję polityczną. Wszystko po to by zrealizować chory plan depopulacji. Z mocną opozycją nie jest to możliwe, bowiem ludzie uświadomieni szybko mogliby zarazić prawdą dużą część społeczeństwa.
Takie rozwiązanie nie byłoby niczym nowym w historii – wszystkie reżimy totalitarne miały na początku swojego istnienia wielkie czystki.
Project Blue-Beam będzie szczególnie nakierowany na Sany Zjednoczone, gdzie kilkadziesiąt milionów Chrześcijan jest od kilkudziesięciu lat przygotowywane do powtórnego przyjścia Chrystusa, a Żydzi na przyjście Mesjasza. Lucyferianie, którzy są autorami tych chorych planów muszą się jednak spieszyć, bowiem w USA powstaje bardzo silna opozycja i niezależne media, które szybko przejmują kontrolę nad tym krajem. Dlatego też można się będzie spodziewać wydarzeń, które mogły by dać więcej czasu oprawcom, jak manipulacje pogodą w celu spowodowania kataklizmów czy zamachów terrorystycznych.
Nie pomoże im też afera ze sfałszowanym certyfikatem urodzenia prezydenta Obamy, tu na ratunek idzie wojna z Pakistanem i specjalne uprawnienia niedawno nadane Prezydentowi przez Kongres. Oczywiście media w 100% działają w interesie satanistów, np. nikt nawet nie pisnął o sprawie karnej założonej przez FBI rządowi federalnemu w związku ze sfałszowaniem certyfikatu urodzenia.

http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... ko-finalu/

Jestem ciekawa co o tym sadzicie ?