Chiromancja – Linie na dłoni.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1184
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Chiromancja – Linie na dłoni.

Post autor: janusz » 07 lutego 2016, 15:39

Wg. Collins Andy – Język ciała gestów i zachowań:
Wewnętrzne strony dłoni pokryte są zróżnicowaną siecią linii. Swój rysunek i wymiary (proporcjonalnie do wieku) zachowują w głównych zarysach przez całe życie człowieka. Wszelkie zmiany są nieznaczne.
W chiromancji nie spotyka się dwóch identycznych siatek liniowych – podobnie jak linii papilarnych. Nawet na dłoniach tej samej osoby obrazy linii nie pokrywają się.
Linie na dłoni powinny być dość wyraźnie zaznaczone i powinny mieć regularny przebieg, bez załamań i przerw. Znaczenie ma również kolor lub zabarwienie linii. Barwa czerwona lub różowa wskazuje na naturę zapalczywą, gwałtowną i raptusowatą. Linia biała świadczy o delikatnym zdrowiu i pasywnej postawie. Linie żółte mogą znamionować pesymizm, niedowartościowanie i złośliwość. Linie ciemnoniebieskie występują zazwyczaj u osób o węższych horyzontach umysłowych, prostych i upartych.
Obrazek

Znaczenie linii dłoni

Linia życia

Znajduje się ona na krawędzi dłoni, nieco ponad kciukiem. Linia ta obiega kciuk, a kończy się gdzieś koło nadgarstka. Powszechnie sądzi się, że linia dłoni mówi o tym, ile każdy z nas przeżyje lat na ziemskim padole. Tymczasem w rzeczywistości informuje ona o motywacji czy kondycji ludzkiej.

1.długa linia życia – cechuje ludzi wytrwałych i lubiących wyzwania, takich, którzy nie poddają się łatwo i znają swoją wartość;
2.przerwana linia życia – jest zapowiedzią licznych zmian, takich jak kłopoty miłosne, częste zmiany pracy czy przeprowadzki; jednak wcale nie musi to oznaczać, że ostatecznie ta osoba nie znajdzie w życiu prawdziwego szczęścia, może tylko jej droga do szczęścia będzie troszkę dłuższa niż innych;
3.podwójna linia życia – zapowiedź sukcesu we wszystkim, czego podejmie się dana osoba; w życiu czeka ją radość i szczęście, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej;
4.linia życia zapoczątkowana trójzębem – cechuje osobę, która ma wielkie ambicje życiowe i wystarczająca wytrwałość, by je spełnić.

Linia serca

Linia ta biegnie od środkowej krawędzi dłoni w kierunku palców. Jest ona księgą wiedzy na temat uczuć, jakie drzemią w danej osobie. Jak kocha, czy potrafi kochać, czy ma dusze artysty? – odpowiedzi na te i inne pytania można wyczytać z linii serca.

Zobacz także: Co dłonie mówią o mężczyźnie
1.długa linia serca – cechuje ludzi bardzo emocjonalnych i uczuciowych, ale i też zbytnio ulegających chwilowym namiętnością; powinni oni uważniej przyglądać się ludziom, którymi się otaczają, by zmniejszyć ryzyko cierpienia;
2.przerwana linia serca – znak przeżytego niepowodzenia miłosnego, które mocno wstrząsnęło życiem danego człowieka; osoba ta bardzo przeżyła rozstanie z ukochaną osobą, która zadał jej dużo bólu, stąd też wynika jej brak zaufania do innych ludzi;
3.podwójna linia serca – zapowiada powodzenie i szczęście w miłości; ludzie ci z pewnością nie narzekają na brak kandydatów na partnerów, powstaje tylko pytanie, czy ich zauważają; lubią pomagać innym;
4.linia serca zakończona trójzębem – zapowiedź szczęścia i wymarzonego partnera; znak, że dana osoba spotka na swojej drodze ukochanego, z którym spędzie resztę życia.

Linia pomyślności

Swój początek bierze na przegubie dłoni, a biegnie aż do palca serdecznego. Linia pomyślności mówi nam o tym, czy dana osoba marzy o sławie, czy zależy jej na rzeczach materialnych.
1.wyraźna linia pomyślności – człowieka tego czeka w życiu sukces, nie będzie on również narzekał na brak gotówki, co najwyżej na jej zbyt dużą ilość, ale kto narzeka z tego powodu?;
2.podzielona linia pomyślności – zapowiedź trudności w życiu; ludzie ci zdają się na siebie, nie mogą oni raczej liczyć na pomoc losu, ale nie znaczy to wcale, że nie czeka ich szczęście i spokój;
3.długa linia pomyślności – charakteryzuje ludzi, którzy lubią pomagać innym, którzy dzielą się z innymi swoimi dobrami; ludzie ci świetnie sprawdzają się pracując dla innych, jako wolontariusze czy psychologowie.

Linia intuicji

Linia ta biegnie obok linii pomyślności, po jej lewej stronie. Mówi ona o umiejętnościach dyplomatycznych oraz o wybitnej osobowości danego człowieka.
1.wyraźna linia intuicji – mają ją ludzi z dużym poczuciem humoru, ciekawi życia i nowych doświadczeń;
2.długa linia intuicji – ludzie ci są dociekliwi, są dobrymi obserwatorami;
3.brak linii intuicji – ludzie tacy są bardzo poważni i sztywni, nie patrzą na innych ludzi i nie mają wcale potrzeby im pomagania.

http://wrozby.wieszjak.polki.pl/linie-d ... 06021.html
http://miejscemocy.org/masz-litere-m-na ... zegolnego/

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 1184
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 01:38

Re: Chiromancja – Linie na dłoni.

Post autor: janusz » 19 stycznia 2017, 23:46

Linie na dłoni: Jeżeli masz taką linię, jesteś prawdziwym szczęściarzem.

Obrazek

Nazywa się ją linią anioła i rzadko kto ma takie linie na dłoni. Mówi się, że trzeba być nie lada szczęściarzem, aby ją mieć.

Wierzenia donoszą, że ludzie posiadający takie linie na dłoni mają anioła stróża, który zawsze jest przy nich w trudnych sytuacjach.

Linia do niej równoległa to linia życia.

Mówi się, że ludzie z linią anioła z łatwością mijają przeszkody oraz mają szczęście w życiu i miłości.

ODPOWIEDZ