Krzysztof Jackowski

Awatar użytkownika
chanell
Posty: 453
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 23:54
Lokalizacja: Kraków - PL

Krzysztof Jackowski

Post autor: chanell » 17 marca 2011, 00:14

Za trzy miesiące albo w ciągu trzech miesięcy… jasnowidz widzi kolejne „trzęsienie ziemi”.


Wielokrotnie już opisywany był na tych łamach mechanizm wizji Krzysztofa Jackowskiego. Bardzo często widzi on rodzaj „flesza z przyszłości”, który nie jest w stanie umiejscowić w czasie. Dziennikarze dzwonię do niego bardzo często z prośbą o kilka słów dotyczących przyszłości. W trakcie takich rozmów jasnowidz wypowiada pewne wizje dotyczące przyszłości, które otrzymuje dokładnie w trakcie takiej rozmowy…

Mówi wtedy rzeczy pozornie niezrozumiałe, które dopiero z czasem nabierają jakiegoś znaczenie. Warto dodać, że sam potem tych słów nie pamięta, co rodzi dość ciekawe sytuacje, a jednocześnie – co także warto podkreślić – jego samego uwiarygadnia, gdyż pokazuje ogromną spontaniczność samego zjawiska i jego ulotność, o czym zresztą wielokrotnie wspomina sam jasnowidz.

W trakcie rozmowy, której zapis znajduje się poniżej, jest właśnie taka sytuacja. Jeden z czytelników FN przysłał fragment podobnego materiału sprzed roku, kiedy nagle Krzysztof Jackowski wypowiedział słowa, które wtedy wydały się zupełnie niezrozumiałe. Oto ten e-mail:

Pamiętacie przepowiednię Jackowskiego na 2010 rok?

Oto słowa K.J. z jednej z jego wizji:".......pochłonie wiele ofiar. Właśnie tak to widzę - rozerwanie czegoś. O k... to chyba reaktor. To się może wiązać z reaktorem... taka wielka beka...

… A poza tym mam wrażenie, że rządy zacznie Obama… a skończy kobieta. Ale to nie musi być w roku… tylko tak po prostu to czuję… I w tym roku Izrael kojarzy mi się z cudami."

Może i machnął się o rok ale trafił w sedno…
W trakcie rozmowy z Krzysztofem Jackowskim został zacytowany mu ten fragment jego wizji, który dla niego samego także był ogromną niespodzianką. Krzysztof Jackowski mówi wyraźnie, że przewiduje jeszcze jedno trzęsienie ziemi „albo za trzy miesiące, albo w ciągu trzech miesięcy”. Wspomina także o roku 2012. Oto materiał wideo, który zawiera rozmowę telefoniczną z jasnowidzem, która została nagrana w Bazie FN 16 marca 2011 roku.
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

Awatar użytkownika
chanell
Posty: 453
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 23:54
Lokalizacja: Kraków - PL

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: chanell » 06 kwietnia 2011, 10:57

Krzysztof Jackowski 4 kwietnia 2011 o przyszłości

http://www.youtube.com/watch?v=7x9uwjBQ ... r_embedded
Lubię śpiewać ,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy :)

ODPOWIEDZ